ycipk-1k61ru
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Gwiazdy

Robbie Williams wziął ślub

Popularny piosenkarz Robbie Williams w sobotę ożenił się.
Uroczystość utrzymywana była w tajemnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robbie Williams wziął ślub
(ONS.pl)
ycipk-1k61ru

Popularny piosenkarz Robbie Williams w sobotę ożenił się. Uroczystość utrzymywana była w tajemnicy. Ceremonia odbyła się w posiadłości piosenkarza w Beverly Hills, w gronie 75 najbliższych krewnych i przyjaciół. Wybranką 36-letniego Williamsa jest 31-letnia aktorka Ayda Field. "Dopóki Robbie nie spotkał Aydy, to nie wiedział, co to znaczy być rzeczywiście szczęśliwym" - powiedziała jedna z przyjaciółek panny młodej.

Zachwycony żoną Williamsa jest jego ojciec. "Ona jest taka piękna, urzekająca i pociągająca. Po prostu stworzona dla mego syna" - zachwycał się Pete Convay.

Williams i Field są z sobą prawie od czterech lat. Ślub niemal do ostatniej chwili utrzymywali w tajemnicy.

ycipk-1k61ru

Nie potwierdziła się wcześniejsza informacja, że uroczystość ma się odbyć na wyspie Santa Catalina w pobliżu Los Angeles. Prawdopodobnie Williams chciał w ten sposób zmylić paparazzich. (PAP)

POLECAMY: * 15. URODZINY WIRTUALNEJ POLSKI! GWIAZDY SKŁADAJĄ NAM ŻYCZENIA*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1k61ru

ycipk-1k61ru
ycipk-1k61ru