Trwa ładowanie...

Robert Downey Jr. okradł Terrence'a Howarda

Wiemy już, dlaczego Terrence Howard nie zagrał Jamesa "Rhodeya" Rhodesa w filmie "Iron Man 2", choć wcielił się w niego w pierwszej części cyklu.
Od drugiego filmu aktora zastąpił Don Cheadle. Już w 2008 roku Howard skrytykował tę decyzję.

Robert Downey Jr. okradł Terrence'a HowardaŹródło: AFP
d1a0ukx
d1a0ukx

Wiemy już, dlaczego Terrence Howard nie zagrał Jamesa "Rhodeya" Rhodesa w filmie "Iron Man 2", choć wcielił się w niego w pierwszej części cyklu. Od drugiego filmu aktora zastąpił Don Cheadle. Już w 2008 roku Howard skrytykował tę decyzję.
- Umowy, które podpisujemy, najwyraźniej nie są warte nawet tyle, co papier, na którym są drukowane - oznajmił aktor. - Obietnice nie są dotrzymywane, a negocjacje nie mają większego znaczenia.

Dziś gwiazdor powrócił do tematu, atakując samego Roberta Downeya Jr, czyli odtwórcę roli Iron Mana, który za udział w cyklu zgarnia grube miliony.

- Okazało się, że kiedy przyszedł czas na drugi film, człowiek, któremu pomogłem zostać Iron Manem, zabrał pieniądze, które miały trafić do mnie i wypchnął mnie za burtę - tłumaczy Howard. - Producenci powiedzieli, że mogą zapłacić mi jedną ósmą przewidzianej gaży, bo uznali, że drugi film odniesie sukces tak czy inaczej, nawet jeśli mnie w nim nie będzie.

Ostatnia część cyklu "Iron Man" gościła w polskich kinach w maju tego roku. Terrence'a Howarda będziemy mogli podziwiać od 26 grudnia w dramacie "Kamerdyner".

(Megafon.pl/ma)

d1a0ukx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a0ukx