GwiazdyRobert Więckiewicz królem życia

Robert Więckiewicz królem życia

Robert Więckiewicz królem życia
Źródło zdjęć: © ONS.pl

06.10.2014 20:37, aktual.: 06.10.2014 22:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota.

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota. Film jest debiutem reżyserskim uznanego operatora. To opowieść o czterdziestoletnim pracowniku wielkomiejskiej korporacji, który musi uczestniczyć w firmowym wyścigu szczurów.

Frustracja, wynikająca z pozycji w korporacyjnej hierarchii, przekłada się na osobiste - dalekie od ideału - życie bohatera. Pewnego dnia życie mężczyzny jednak się zmienia.

Autorem scenariusza jest Fadi Chakkour. Scenografią zajmie się Magdalena Dipont, kostiumami Magdalena Biedrzycka. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek.

Roberta Więckiewicza mogliśmy ostatnio oglądać w głównej roli w "Pod Mocnym Aniołem". W 2015 będzie go można również podziwiać w "Ziarnie prawdy" Borysa Lankosza.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także