Trwa ładowanie...

Robert Więckiewicz królem życia

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota.

Share
Robert Więckiewicz królem życia
Źródło: ONS.pl
d2fdtrm

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota. Film jest debiutem reżyserskim uznanego operatora. To opowieść o czterdziestoletnim pracowniku wielkomiejskiej korporacji, który musi uczestniczyć w firmowym wyścigu szczurów.

Frustracja, wynikająca z pozycji w korporacyjnej hierarchii, przekłada się na osobiste - dalekie od ideału - życie bohatera. Pewnego dnia życie mężczyzny jednak się zmienia.

Autorem scenariusza jest Fadi Chakkour. Scenografią zajmie się Magdalena Dipont, kostiumami Magdalena Biedrzycka. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek.

Roberta Więckiewicza mogliśmy ostatnio oglądać w głównej roli w "Pod Mocnym Aniołem". W 2015 będzie go można również podziwiać w "Ziarnie prawdy" Borysa Lankosza.

(Megafon.pl/ma)

d2fdtrm

Podziel się opinią

Share
d2fdtrm
d2fdtrm