Trwa ładowanie...
d3n3pfb

Robert Więckiewicz królem życia

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Więckiewicz królem życia
(ONS.pl)
d3n3pfb

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota. Film jest debiutem reżyserskim uznanego operatora. To opowieść o czterdziestoletnim pracowniku wielkomiejskiej korporacji, który musi uczestniczyć w firmowym wyścigu szczurów.

Frustracja, wynikająca z pozycji w korporacyjnej hierarchii, przekłada się na osobiste - dalekie od ideału - życie bohatera. Pewnego dnia życie mężczyzny jednak się zmienia.

Autorem scenariusza jest Fadi Chakkour. Scenografią zajmie się Magdalena Dipont, kostiumami Magdalena Biedrzycka. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek.

Roberta Więckiewicza mogliśmy ostatnio oglądać w głównej roli w "Pod Mocnym Aniołem". W 2015 będzie go można również podziwiać w "Ziarnie prawdy" Borysa Lankosza.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Zobacz nowe fotosy z kolejnej części "Igrzysk śmierci"*

* "Gra o tron": nowe zdjęcia z planu 5. sezonu*

* Joaquin Phoenix dostaje cynk o porwaniu*

d3n3pfb

Podziel się opinią

Share
d3n3pfb
d3n3pfb