Trwa ładowanie...
d2h9wab
Megafon.pl
Ludzie

Rosario Dawson w "Daredevilu"

Do obsady serialu "Daredevil" dołączyła Rosario Dawson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosario Dawson w "Daredevilu"
(ONS.pl)
d2h9wab

Do obsady serialu "Daredevil" dołączyła Rosario Dawson. Na razie niewiele wiadomo o postaci, w którą wcieli się aktorka. Ma to być młoda kobieta, która poświęciła swoje życie leczeniu ran Hell's Kitchen. Niespodziewanie w jej życiu pojawi się Matt Murdock. Przypomnijmy, że Daredevil to pierwszy z superbohaterów, po których sięga Netflix.

W planach jest realizacja kolejnych trzech seriali o losach innych zamaskowanych herosów, Jessiki Jones, Iron Fista i Luke'a Cage'a. Każdy z superbohaterów doczeka się po jednym sezonie swoich przygód. Serię zakończy minicykl "The Defenders".

Główną rolę w serialu "Daredevil" zagra brytyjski aktor Charlie Cox. Wcieli się on w oślepionego w młodym wieku, ale obdarzonego nadzwyczajnymi zmysłami Matta Murdocka, który za dnia pracuje jako prawnik, a nocą jako Daredevil walczy z bandytami we współczesnym Nowym Jorku.

d2h9wab

Vincent D'Onofrio sportretuje Wilsona Fiska znanego jako Kingpin, potężnego biznesmena, którego podejrzane interesy doprowadzą do konfliktu z Mattem Murdockiem.

Za reżyserię cyklu odpowiada Steven S. DeKnight, który był odpowiedzialny ostatnio za serial "Spartakus".

Dawson będziemy mogli niedługo oglądać w filmie "Sin City 2: Damulka warta grzechu".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Rosario Dawson: "Nie oskarżajcie Rihanny"*

* Gruba i stara Rosario Dawson*

* Pojedynek gorących piękności*

d2h9wab

Podziel się opinią

Share
d2h9wab
d2h9wab