Trwa ładowanie...
Megafon.pl
rozwód

Rozwód przez... „Krainę lodu"

Pewna Japonka zażądała rozwodu po tym, jak mąż przyznał, że nie podoba mu się animacja "Kraina lodu".

Share
Rozwód przez... „Krainę lodu"
Źródło: ONS.pl
d2ug8tr

Pewna Japonka zażądała rozwodu po tym, jak mąż przyznał, że nie podoba mu się animacja "Kraina lodu". 29-latkę tak bardzo zachwyciła produkcja Disneya, że kilka razy wybrała się sama do kina. Po kilku namowach, udało jej się przekonać męża, by w końcu poszedł z nią na seans. Po filmie 31-latek oznajmił, że film szczególnie go nie poruszył. Reakcja małżonki lekko go zaskoczyła.

- Skoro nie rozumiesz, czemu ten film jest tak wspaniały, to znaczy, że coś z tobą jako człowiekiem jest nie tak - powiedziała kobieta. - Chcę rozwodu.

Jak podaje serwis "Kikonsha no Hakaba", Japonka podobno rozstała się z mężem po 6 latach i teraz znów mieszka z rodzicami.

d2ug8tr

Przypomnijmy, że powieść przedstawiona w "Krainie Lodu" koncentruje się wokół nieustraszonej optymistki Anny (w tej roli Kristen Bell). Kiedy jej królestwo spowija wieczna zima, wyrusza ona z mieszkającym w górach Kristoffem (Jonathan Groff) i jego reniferem Svenem na poszukiwanie siostry, Elsy (Idina Menzel), która jest Królową Śniegu. W trakcie wyprawy dziewczyna spotyka m.in. trolle oraz zabawnego bałwana o imieniu Olaf (Josh Gad). Przychodzi jej również walczyć w obronie królestwa z różnymi magicznymi postaciami.

Bajka zarobiła już 1,22 miliarda dolarów, co czyni zeń 5. najlepiej zarabiający film w historii.

(Megafon.pl/ma)

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ug8tr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ug8tr
d2ug8tr