GwiazdySamowystarczalna Cameron Diaz

Samowystarczalna Cameron Diaz

Samowystarczalna Cameron Diaz
Źródło zdjęć: © AP

17.06.2010 00:00, aktual.: 17.06.2010 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cameron Diaz przekonuje, że obecnie nie potrzebuje mężczyzny w swoim życiu. Niedawno pojawiły się pogłoski, że gwiazda spotyka się z baseballistą Aleksem Rodriguezem, ale najwyraźniej to nieprawda.

Cameron Diaz przekonuje, że obecnie nie potrzebuje mężczyzny w swoim życiu. Piękna aktorka, która ma za sobą związki z takimi przystojniakami jak Jared Leto, Matt Dillon i Justin Timberlake, zapewnia, że teraz nie szuka związku.
Niedawno pojawiły się pogłoski, że gwiazda spotyka się z baseballistą Aleksem Rodriguezem, ale najwyraźniej to nieprawda. Tak przynajmniej wynika z jej ostatniej wypowiedzi.

- Odkąd skończyłam 16 lat ciągle byłam w związkach - wyjaśniła artystka. - Natomiast w ostatnich 3 latach świadomie postanowiłam nie wiązać się z nikim, jeżeli nie mam na to ochoty. Teraz chcę mieć związek z samą sobą.

Gwiazda wykluczyła także możliwość ponownego romansu z Justinem Timberlakiem.

- Jesteśmy dorośli - stwierdziła. - Minęły już 3 lata. Dla mnie sprawa jest jasna. Owszem, jesteśmy przyjaciółmi, a Justin jest niesamowicie utalentowanym i zabawnym człowiekiem. Razem potrafimy się dobrze bawić. To, co nas nadal łączy to fakt, że uwielbiamy się śmiać.

Cameron Diaz będziemy mogli podziwiać od 23 lipca 2010 roku w filmie "Wybuchowa para".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także