ModaSopot Fashion Days

Sopot Fashion Days

Sopot Fashion Days

10.06.2011 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modny, czyli stylowy. Z poczuciem smaku i w dobrym guście. Ceniący uznane marki. Od lat wierny ekskluzywnym, oryginalnym trendom. Sopot. Kurort z wiekową tradycją

Modny, czyli stylowy. Z poczuciem smaku i w dobrym guście. Ceniący uznane marki. Od lat wierny ekskluzywnym, oryginalnym trendom. Sopot. Kurort z wiekową tradycją. Jedyne miasto z tak prestiżowym wybiegiem, zraszanym jodem i oświetlonym słońcem. To tu, na sopockim molo realizowany jest projekt – Sopot Fashion Days.

Sopot Fashion Days to tętniąca życiem platforma mody, miejsce skupiające uznanych stylistów z całego świata i młodych, zdolnych projektantów, to szansa na wymianę doświadczeń oraz możliwość prezentacji osiągnięć i najnowszych kolekcji. To synergia artystów, biznesu i koneserów piękna.

Do współpracy przy tegorocznej edycji Sopot Fashion Days zaproszeni zostali znakomici trójmiejscy artyści: Wojtek Mazolewski, kompozytor, basista, jazzman, lider i założyciel zespołu Pink Freud i współtwórca wielu innych muzycznych projektów oraz Agnieszka Rassa Rassalska, wokalistka i współzałożycielka formacji Icy Hot.

Występ Agnieszki Rassalskiej uświetni sobotni, wieczorny pokaz Anny Horseckiej i Custo Barcelony natomiast muzyczna aranżacja Wojtka Mazolewskiego dopełni niedzielny pokaz kolekcji Evy Minge zatytułowany „Solidarity”.

Poza tym będzie można obejrzeć prace młodych, kreatywnych artystyów i ich propozycje offowe. Nie zabraknie też słynnych projektantów. Oprócz Evy Minge swoje kolekcje pokażą między innymi Łukasz Jemioł, Bohoboco, Plich i Natascha Pavluchenko.

Oczywiście my też tam będziemy. Zapraszamy do przeczytania relacji z imprezy.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)