ModaSupermodelka nie żyje!

Supermodelka nie żyje!

Supermodelka nie żyje!
Źródło zdjęć: © weinermodels.com
05.03.2010 15:13, aktualizacja: 12.02.2013 15:39

Marie-Christine Gessinger wyjątkowo dobrze zapowiadająca się modelka, posiadająca od trzech lat prestiżowe miano „Supermodel of the Word” (była najmłodsza laureatką) zginęła w wypadku samochodowym.

Marie-Christine Gessinger wyjątkowo dobrze zapowiadająca się modelka, posiadająca od trzech lat prestiżowe miano „Supermodel of the Word” (była najmłodszą laureatką) zginęła w wypadku samochodowym.

Tragiczne wydarzenie przerwało znakomitą karierę modelki, czyli sesje zdjęciowe dla najlepszych światowych magazynów, a także współpracę z domem mody Versace.

Mimo jej młodego wieku (17 lat), miała szansę stać się równie sławna, jak inne gwiazdy z jej branży, takie jak Claudia Schiffer czy Kate Moss.

Wypadek miał miejsce w kraju rodzinnym Gessinger – w Austrii. Samochód w którym jechała ze swoim 19 - letnim chłopakiem z powodu dużej prędkości i śliskiej drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Pomimo szybkiej interwencji nie udało się uratować chłopaka modelki – zginął na miejscu. Marie-Christine Gessinger zmarła w szpitalu kilka godzin później.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także