Trwa ładowanie...
wypadek
05-03-2010 15:13

Supermodelka nie żyje!

Marie-Christine Gessinger wyjątkowo dobrze zapowiadająca się modelka, posiadająca od trzech lat prestiżowe miano „Supermodel of the Word” (była najmłodsza laureatką) zginęła w wypadku samochodowym.

Supermodelka nie żyje!Źródło: weinermodels.com
dvg65o1
dvg65o1

Marie-Christine Gessinger wyjątkowo dobrze zapowiadająca się modelka, posiadająca od trzech lat prestiżowe miano „Supermodel of the Word” (była najmłodszą laureatką) zginęła w wypadku samochodowym.

Tragiczne wydarzenie przerwało znakomitą karierę modelki, czyli sesje zdjęciowe dla najlepszych światowych magazynów, a także współpracę z domem mody Versace.

Mimo jej młodego wieku (17 lat), miała szansę stać się równie sławna, jak inne gwiazdy z jej branży, takie jak Claudia Schiffer czy Kate Moss.

Wypadek miał miejsce w kraju rodzinnym Gessinger – w Austrii. Samochód w którym jechała ze swoim 19 - letnim chłopakiem z powodu dużej prędkości i śliskiej drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Pomimo szybkiej interwencji nie udało się uratować chłopaka modelki – zginął na miejscu. Marie-Christine Gessinger zmarła w szpitalu kilka godzin później.

dvg65o1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvg65o1