Trwa ładowanie...

Sylwestrowy manicure

Nowy Rok się zbliża wielkimi krokami. Niezależnie od tego gdzie go będziemy witać, swoim wyglądem będziemy chciały olśnić wszystkich. Dopracowana fryzura, idealnie dobrana kreacja, najmodniejszy makijaż. A co z paznokciami? Ich wygląd jest dopełnieniem naszego wizerunku, dlatego warto zapoznać się z naszymi propozycjami w tym zakresie. Oto najmodniejsze paznokcie końca roku 2010.
Share
Sylwestrowy manicure
Źródło: Thinkstock
d4hgph0

Nowy Rok się zbliża wielkimi krokami. Niezależnie od tego gdzie go będziemy witać, swoim wyglądem będziemy chciały olśnić wszystkich. Dopracowana fryzura, idealnie dobrana do sylwetki i rangi imprezy kreacja, najmodniejszy makijaż. A co z paznokciami? Ich wygląd jest dopełnieniem naszego wizerunku, dlatego warto zapoznać się z naszymi propozycjami w tym zakresie. Oto najmodniejsze paznokcie końca roku 2010.

Jakie kolory? Fiolet, brąz, zieleń, złoto, srebro, czerń, bordo, pomarańcz. Czyli mamy całkiem spory wybór i z pewnością każda z nas znajdzie swój ulubiony zestaw. Możemy paznokcie pomalować na jeden kolor, ale możemy też łączyć odcienie, nakładać jeden na drugi lub jeden obok drugiego. Pięknie wygląda połączenie bordo ze srebrzystym, czerń z pomarańczem, brąz ze złotem, fiolet ze srebrem. Jakie kształty? W tym sezonie możemy sobie pozwolić na pełną swobodę w doborze kształtów paznokci. Króluje migdał, ale i inne kształty będą mile widziane, jeśli tylko zostaną odpowiednio dobrane do kształtu naszych dłoni.

Jakie wzory? Kwiaty, kwiatki, bukiety. W tym sezonie na topie są bardzo kobiece zdobienia. Dla odważnych – na każdym paznokciu element kolorowego bukietu, dla tradycjonalistek – kwiecisty ozdobnik na jednym paznokciu.

d4hgph0

POLECAMY: * O CZYM ŚWIADCZY STAN TWOICH PAZNOKCI?*

French – tradycyjny, czy może nieco bardziej ekstrawagancki?

To zdobienie, jak mała czarna wśród kreacji, jest nieśmiertelne. Ale wcale nie znaczy, że jest nudne. Te z was, które zdecydują się na french manicure, mają do wyboru:

Classic French, doskonale znany klasyczny wzór – bladoróżowa płytka paznokcia zakończona białą zaokrągloną mniej lub bardziej końcówką

d4hgph0

Reverse French – odwrócona wersja klasycznego frencha, czyli jasna płytka, a końcówka ciemna (czarno-biały, czerwono-biały, itd.)

Chevron French, czyli zaostrzony french – bladoróżowa płytka z białą końcówką wygiętą w kształt V

Diagonal French – końcówka (niekoniecznie biała) występuje ukośnie

Pamiętaj, że paznokcie będą się pięknie prezentowały jedynie na wypielęgnowanych dłoniach.

d4hgph0

Zanim ozdobisz paznokcie, zadbaj o ręce. Wykonaj peeling, wmasuj w skórę odżywczy krem. Opiłuj delikatnie paznokcie, odsuń drewnianym patyczkiem skórki, nałóż na skórki oliwkę. Odczekaj chwilę. Po odtłuszczeniu płytki paznokciowej pomaluj ją odżywką lub lakierem podkładowym. Jest to konieczne, aby zabezpieczyć płytkę przed przebarwieniami, które mogą się zdarzyć, jeśli malujemy paznokcie ciemnymi kolorami.

POLECAMY: * O CZYM ŚWIADCZY STAN TWOICH PAZNOKCI?*

d4hgph0

Podziel się opinią

Share
d4hgph0
d4hgph0