GwiazdySyn Stephena Kinga chwali Daniela Radcliffe'a

Syn Stephena Kinga chwali Daniela Radcliffe'a

Syn Stephena Kinga chwali Daniela Radcliffe'a

09.09.2013 21:13, aktual.: 09.09.2013 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pisarz Joe Hill, syn Stephena Kinga, jest zachwycony kreacją aktorską Daniela Radcliffe'a w filmie "Horns".

Pisarz Joe Hill, syn Stephena Kinga, jest zachwycony kreacją aktorską Daniela Radcliffe'a w filmie "Horns". Projekt stanowi adaptację książki autorstwa Hilla wydanej w Polsce pod tytułem "Rogi". Jej bohaterem jest Ignatius Perrish (w tej roli Daniel Radcliffe), młody mężczyzna podejrzany o gwałt i zamordowanie własnej dziewczyny. Pewnego ranka budzi się kompletnie skacowany, ze świadomością, że w nocy narobił głupstw.

W lustrze zauważa z przerażeniem, że wyrosły mu rogi. Szybko odkrywa, że mają one niezwykłą moc: sprawiają, że ludzie wyznają swoje grzechy i działają impulsywnie. Dzięki nowym zdolnościom Ignatius ma nadzieję na rozwiązanie zagadki śmierci swojej dziewczyny i schwytanie mordercy.

- Daniel stworzył rozdzierającą kreację, pełną wrażliwości i emocjonalnej nagości - oznajmił Hill. - Nigdy wcześniej nie widzieliśmy go w takiej roli. Daniel to idealny Ig Perrish, jestem zachwycony.

Za reżyserię odpowiada Alexandre Aja. U boku Radcliffe'a występują m.in. Juno Temple, Max Minghella, James Remar i Kelli Garner. Film zadebiutował w ostatni weekend na festiwalu filmowym w Toronto, jednak data premiery kinowej nie jest jeszcze znana.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)