Trwa ładowanie...
d2mk7tc
01-09-2015 08:13

Tabletki antykoncepcyjne

d2mk7tc
d2mk7tc

Podjęcie decyzji o posiadaniu potomstwa wymaga pewnej dojrzałości i odpowiedzialności. Co jednak, gdy nie jesteś jeszcze gotowa zostać mamą, a nie chcesz jednocześnie rezygnować z przyjemności wynikających z seksu? Wówczas warto zainteresować się bliżej szeroko pojętą antykoncepcją. Zapobieganie ciąży ma różne oblicza i dobrze jest się z nimi zapoznać odpowiednio wcześnie. Jakich metod antykoncepcyjnych używać? Ile wynosi ich skuteczność? Na jakie ewentualne skutki uboczne się przygotować? Czy antykoncepcja jest w ogóle bezpieczna? Poniżej znajdziesz informacje, które zdradzą Ci sekrety bezpiecznego seksu.

Spis tabletek antykoncepcyjnych, fakty i mity o popularnych sposobach zabezpieczania się (prezerwatywy, plastry, pigułki, kapturki), najnowsze doniesienia medyczne, porady dla niej i dla niego – tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące antykoncepcji. Już teraz zobacz, co powinnaś wiedzieć o zabezpieczaniu się przed zajściem w niechcianą ciążę. Antykoncepcja pozwoli Ci zachować radość z życia seksualnego zmniejszając ryzyko poczęcia potomstwa. Zacznij świadomie planować życie rodzinne miej swoje ciało pod ciągłą kontrolą.

Poniżej przedstawiamy też uporządkowaną alfabetycznie listę tabletek antykoncepcyjnych wraz z ich dokładnymi opisami. Działanie, dawkowanie, możliwe skutki uboczne – wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

d2mk7tc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2mk7tc