Trwa ładowanie...
d441ho8
Seks i Związki

Tabletki antykoncepcyjne

Share
d441ho8

Podjęcie decyzji o posiadaniu potomstwa wymaga pewnej dojrzałości i odpowiedzialności. Co jednak, gdy nie jesteś jeszcze gotowa zostać mamą, a nie chcesz jednocześnie rezygnować z przyjemności wynikających z seksu? Wówczas warto zainteresować się bliżej szeroko pojętą antykoncepcją. Zapobieganie ciąży ma różne oblicza i dobrze jest się z nimi zapoznać odpowiednio wcześnie. Jakich metod antykoncepcyjnych używać? Ile wynosi ich skuteczność? Na jakie ewentualne skutki uboczne się przygotować? Czy antykoncepcja jest w ogóle bezpieczna? Poniżej znajdziesz informacje, które zdradzą Ci sekrety bezpiecznego seksu.

Spis tabletek antykoncepcyjnych, fakty i mity o popularnych sposobach zabezpieczania się (prezerwatywy, plastry, pigułki, kapturki), najnowsze doniesienia medyczne, porady dla niej i dla niego – tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące antykoncepcji. Już teraz zobacz, co powinnaś wiedzieć o zabezpieczaniu się przed zajściem w niechcianą ciążę. Antykoncepcja pozwoli Ci zachować radość z życia seksualnego zmniejszając ryzyko poczęcia potomstwa. Zacznij świadomie planować życie rodzinne miej swoje ciało pod ciągłą kontrolą.

Poniżej przedstawiamy też uporządkowaną alfabetycznie listę tabletek antykoncepcyjnych wraz z ich dokładnymi opisami. Działanie, dawkowanie, możliwe skutki uboczne – wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

Artizia
Azalia
Brevinor
Cerazette
Cilest
Cyprest
Dessette
Dessette Mono
Diane-35
Femipol
Femoden
Femodette
Harmonet
Jeanine
Kontracept
Limetic
Loestrin
Logest
Marvelon
Mercilon
Microgynon
Midiana
Naraya
Naraya Plus
Novynette
OC 35
Ovulan
Ovulastan
Qlaira
Regulon
Stediril
Sylvie
Symonette
Syndi 35
Trinovum
Triquilar
Yasmin
Yasminelle
Yaz
Zoely

d441ho8

Podziel się opinią

Share
d441ho8
d441ho8