GwiazdyTechnofob Jennifer Aniston

Technofob Jennifer Aniston

Technofob Jennifer Aniston
Źródło zdjęć: © AP
30.09.2010 16:46, aktualizacja: 01.10.2010 10:35

Jennifer Aniston nie jest przekonana do nowoczesnych technologii. Aktorka nie przepada ani za komputerami, ani za telefonami komórkowymi najnowszej generacji.

Jennifer Aniston nie jest przekonana do nowoczesnych technologii. Aktorka nie przepada ani za komputerami, ani za telefonami komórkowymi najnowszej generacji. I chociaż stać ją na kupno większości nowinek i elektronicznych gadżetów, wciąż korzysta ze swojego starego sprzętu. Jej znajomi są rozbawieni tym faktem - jak można mieć problem z korzystaniem z wieży stereo?

- Trochę nabijamy się z Jen, bo nie wie, jak zaprogramować rejestrator DVR, wieżę i jak ściągnąć piosenkę z internetu - zdradza przyjaciel gwiazdy. - Nadal posiada pierwszy, oldschoolowy model iPoda. Mówi: "Dlaczego miałabym kupować nowocześniejszy, skoro ten działa bez zarzutu?". Jen nie umie też ustawić nawigacji w samochodzie ani skorzystać z licznych funkcji telefonu Blackberry. Jej laptop ma chyba z 10 lat. Cały czas mówi nam, że jeśli chcemy się z nią skontaktować, mamy dzwonić, a nie pisać maile.

Jennifer Aniston mogliśmy podziwiać ostatnio w komedii "Tak to się teraz robi".

Źródło artykułu:Megafon.pl