ModaTerry Richardson zostanie ojcem

Terry Richardson zostanie ojcem

Terry Richardson zostanie ojcem
Źródło zdjęć: © East News
20.10.2015 16:41, aktualizacja: 20.01.2016 09:54

Ta wiadomość nie ma nic wspólnego ze skandalami, jakie regularnie pojawiają się obok nazwiska Terry'ego Richardsona. Słynny fotograf potwierdził właśnie informację, że już wkrótce zostanie ojcem.

Ta wiadomość nie ma nic wspólnego ze skandalami, jakie regularnie pojawiają się obok nazwiska Terry'ego Richardsona. Słynny fotograf potwierdził właśnie informację, że już wkrótce zostanie ojcem.

W ostatnim roku padło wiele poważnych oskarżeń w kierunku kontrowersyjnego artysty Terry’ego Richardsona. Burzę w mediach wywołały przede wszystkim informacje od jego dawnych modelek, które zarzuciły fotografowi molestowanie seksualne podczas sesji zdjęciowych. Choć zaprzyjaźnione z nim gwiazdy modelingu nie potwierdzają powyższych zarzutów, sprawa poważnie zaszkodziła wizerunkowi Richardsona.

Tym razem świat obiegła zupełnie inna wiadomość, która trafiła na łamy „Page Six” magazynu „New York Post”. Znany fotograf i jego 32-letnia partnerka, Alexandra Bolotow już wkrótce zostaną rodzicami bliźniaków.

-Nie planowaliśmy w najbliższym czasie upubliczniać tej wiadomości, ponieważ jesteśmy bardzo ostrożni po naszych ostatnich bolesnych i bardzo trudnych przejściach. Nie chcieliśmy zapeszać, ale wyszło szydło z worka - napisał fotograf na swoim profilu na Instagramie.

-To była trudna podróż i jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i miłość, jakimi byliśmy otoczeni przez naszych przyjaciół i rodzinę oraz kilku bardzo inteligentnych lekarzy – dodał.

Alexandra Bolotow przez pewien czas pełniła funkcję asystentki Terry’ego Richardsona oraz niejednokrotnie pojawiała się przed jego obiektywem na wielu kontrowersyjnych zdjęciach. Mając na uwadze szereg negatywnych opinii dotyczących pracy znanego fotografa, nic dziwnego, że przyszli rodzice nie chcieli szybko dzielić się ze światem powyższą informacją.