Toaleta będzie jak nowa. Patent petarda

Toaleta będzie jak nowa. Patent petarda

Brudna toaleta to zmora wielu
Brudna toaleta to zmora wielu
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
11.09.2023 17:06, aktualizacja: 11.09.2023 19:49

Uporczywe ciemne plamy i osad na toalecie to zmora wielu osób. Co zrobić, gdy tradycyjne środki do czyszczenia toalety zawiodą? Jest na to sposób. I co najlepsze, kosztuje zaledwie kilka złotych.

Utrzymanie czystej łazienki jest ważnie zarówno z estetycznego, jak i zdrowotnego punktu widzenia. Niestety, nawet jeżeli systematycznie czyścimy deskę klozetową, mogą pojawić się na niej brzydkie, żółte i brązowe plamy. Na szczęście, aby się ich pozbyć, nie musimy wydawać dużo pieniędzy.

Uporczywy problem w toalecie

Pani Hinch, niekwestionowana specjalistka od sprzątania, gromadzi społeczność entuzjastów czystości. Na założonej przez nią grupie na Facebooku jedna z pań podzieliła się swoim problemem. Przetestowała całą masę produktów, a mimo to miała problem, by pozbyć się ciemnych plam w toalecie.

Pomocy! Moja deska sedesowa jest poplamiona. Chciałam to usunąć, ale nic nie pomogło!

Kobieta próbowała już wszystkiego. "Używałam płynów do toalet, sody oczyszczonej połączonej z octem i cytryną, a także wybielacza". To wszystko okazało się jednak bezskuteczne. "Nic nie działa i cały czas moja toaleta jest brudna. Czy ktoś ma jakąś radę, czy będę musiała kupić nową deskę sedesową?" - zapytała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozwiązanie za kilka złotych

Post przykuł uwagę miłośników czystości. Wielu z nich miało tę samą radę. Wskazało, że rozwiązaniem jest... magiczna gąbka!

"Magiczna gąbka czyni cuda! To jedyna rzecz, która usuwa te plamy" - napisała jedna z kobiet.

"Jest niesamowita. Zanim jej spróbowałam, myślałam, że plam na desce sedesowej nie da się usunąć".

"Magiczna gąbka do wycierania działa cuda na wszystko, a nawet usuwa plamy ze ścian bez żadnych uszkodzeń".

"Byłam już zdesperowana, i użyłam jej jako ostatniej deski ratunku. Zadziałała idealnie. Plamy po prostu zniknęły!".

Jeśli mamy problem z uporczywymi plamami, warto przetestować to rozwiązanie. Tym bardziej że magiczna gąbka to wydatek rzędu kilku złotych. Co więcej, w internecie pełno jest promocji, w których za 10 zł można kupić nawet kilka takich gąbek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta