Trwa ładowanie...
d2n83uk

Tom Hanks i Meg Ryan znowu razem

Tom Hanks nie tylko wyprodukuje reżyserski debiut Meg Ryan, ale też pojawi się u boku aktorki na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks i Meg Ryan znowu razem
(AKPA)
d2n83uk

Tom Hanks nie tylko wyprodukuje reżyserski debiut Meg Ryan, ale też pojawi się u boku aktorki na ekranie. Obraz "Ithaca" powstanie na podstawie powieści "The Human Comedy" Williama Saroyana. Scenariusz do filmu napisał Erik Jendresen ("Kompania braci"). Bohaterem filmu jest 14-letni Homer Macauley, który dąży do tego, by zostać najlepszym i najszybszym kurierem rowerowym w historii.

Starszy brat Homera wyjechał właśnie na front II wojny światowej i zostawił chłopca z owdowiałą matką, starszą siostrą i 4-letnim bratem, Ulissesem. Latem 1942 roku Homer dostarcza dobrym ludziom w Itace listy o miłości, nadziei, bólu i śmierci. Jedna z takich wiadomości dotrze też do nastolatka i zmieni go na zawsze - z chłopca w mężczyznę.

W filmie wystąpi reżyserka Meg Ryan, a także Sam Shepard, Melanie Griffith i Jack Quaid. Jednym z producentów obrazu jest Tom Hanks, który stworzył z Meg Ryan niezapomniane kreacje aktorskie w latach 90. Para zagrała razem w "Joe kontra Wulkan", "Bezsenność w Seattle" i "Masz wiadomość". Tom Hanks w debiucie Ryan zagra małą rolę i wcieli się w ojca Homera. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu w Virginii.

d2n83uk

Toma Hanksa można było podziwiać ostatnio w obrazach "Kapitan Phillips" i "Ratując pana Banksa". Wkrótce do kin trafią kolejne produkcje z aktorem w obsadzie: "Zimna sprawa", "A Hologram for the King", "Triple Frontier" i "Zaginiony symbol". Hanks zagra także główną rolę w thrillerze Stevena Spielberga, rozgrywającym się w czasie zimnej wojny.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tom Hanks kocha "Doktora Who"*

* Co się stało z twarzą Meg Ryan?*

* Tom Hanks ma cukrzycę*

d2n83uk

Podziel się opinią

Share

d2n83uk

d2n83uk