GwiazdyWyciekł do sieci nowy album Adele!

Wyciekł do sieci nowy album Adele!

Wyciekł do sieci nowy album Adele!
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
19.11.2015 12:39, aktualizacja: 19.11.2015 15:32

Płyta "25" ma premierę w piątek 20 listopada. Promował ją singiel "Hello", który natychmiast stał się hitem. W godzinę od pojawienia się na YouTube miał ponad 27 milionów odsłon!

Jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Każda jej piosenka niemal natychmiast staje się hitem, a albumy sprzedają się w wielomilionowych nakładach. Adele, zdobywczyni aż sześciu nagród Grammy i autorka oscarowego "Skyfall" po czterech latach przerwy nagrała kolejną płytę. Premiera krążka "25" ma mieć miejsce w piątek 20 listopada. Zanim jednak kolejne dzieło piosenkarki oficjalnie pojawi się w sprzedaży, skrócone wersje wszystkich utworów można posłuchać w sieci. Są podejrzenia, że płyta wyciekła przez sklepy w Stanach Zjednoczonych.

Nad materiałem do "25" pracowali: Greg Kurstin, Shellback, Paul Epworth, Ryan Tedder, Bruno Mars, Tobias Jesso Jr. i Pharrell Williams. Utwory nagrano w Londynie. Płytę promował singiel "Hello", który w godzinę od pojawienia się na YouTube miał ponad 27 milionów odsłon! To niekwestionowany numer 1 na listach przebojów.

Adele podkreśla, że "25" to bardzo osobista płyta. Każda z piosenek ma związek z jej przeżyciami i doświadczeniami. W rozmowie z "USA Today" piosenkarka zdradziła, że jedenasty utwór, "Sweetest Devotion", opowiada o jej trzyletnim synu.

Czy nowe dzieło piosenkarki powtórzy sukces "21", który był najdłużej utrzymującym się na miejscu 1. żeńskim albumem na liście sprzedaży w USA i w Wielkiej Brytanii? Zobaczymy po premierze. Tymczasem jeśli jesteście ciekawi, co pojawi się na płycie "25", kilkuminutowe wersje utworów można znaleźć na stronie Itemvn.com.

Źródło artykułu:Reuters