Trwa ładowanie...
d3oty8v

Wzór na tatuaż

Wrażliwość naszej skóry przed zrobieniem tatuażu sprawdźmy, szczypiąc się w wybraną partię ciała. Stawiajmy również na miejsca, które zazwyczaj nie ulegają poparzeniu słonecznemu czy też miejscowemu otarciu naskórka - to one są na ogół bardziej wytrzymałe na ból i łatwiej się goją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatuaże w łatwych do zakrycia miejscach sprawdzą się w różnych miejscach pracy
Tatuaże w łatwych do zakrycia miejscach sprawdzą się w różnych miejscach pracy (Instagram.com, Fot: tattoos_of_instagram,tattoinkspiration)
d3oty8v

Tatuaże wzory damskie - dekolt i żebra

Nakłuwanie ciała igłą nigdy nie jest bezbolesne. Osoby z niską wrażliwością na ból powinny wybierać mniejsze wzory tatuaży, których wykonanie wiąże się ze znacznie krótszym czasem oraz mniejszym cierpieniem. Warto skonsultować się wcześniej w tej sprawie z tatuatorem. Najbardziej bolesne okazuje się zazwyczaj ozdabianie okolic kości. Cienka jest również skóra na piersiach oraz na żebrach, jednak jest to uwarunkowane bardzo indywidualnie, a dodatkowo im grubsza podskórna warstewka tłuszczu, tym mniej odczujemy wbijanie igły i wprowadzanie tuszu.

Wzory na tatuaż na dekolcie i w okolicach piersi bardzo przyciągają wzrok w te rejony i są supermodne. Decydujmy się raczej na stonowane kolory oraz motywy niezbyt zwariowane - wszak zostaną z nami na zawsze i powinny pasować do każdej biżuterii w stylizacjach na wiele okazji. Wzory na tatuaż na boki wykonuje się zazwyczaj horyzontalnie i na ogół przykrywa je linia stanika.

Tatuaże na klatce piersiowej Instagram.com
Tatuaże na klatce piersiowej

Wzór na tatuaż męski na klatce piersiowej

Męskie tatuaże na tors ogranicza jedynie fantazja. Wzorem słynnego Zombie Boya można zdecydować się na zapełnienie całej powierzchni klatki piersiowej, z szyją lub już bez. Tatuowanie niższych partii brzucha i silnie unerwionych okolic genitaliów należy już do wyzwań dla bardzo odważnych i wytrzymałych na ból panów. Nie przemija moda na wzory na tatuaż na tors z motywami zwierzęcymi, roślinnymi, religijnymi, geometrycznymi, z wkomponowanymi w to w spójną całość napisami. W tym miejscu ciekawie prezentują się również tatuaże z elementami biomechanicznymi oraz graficzne abstrakcje malarskie, zarówno w czerni, jak i w kolorze.

d3oty8v

Klatka piersiowa jest o tyle wdzięcznym miejscem do zrobienia wzoru na tatuaż, że bardzo łatwo ją samodzielnie pielęgnować już po ozdobieniu ciała wybranym wzorem. Obecnie coraz popularniejsze są nowoczesne, samoprzylepne opatrunki z folii, przyklejane przez tatuatora na tatuaż na 3 dni. Dopiero po upływie tego terminu musimy kilkakrotnie w ciągu dnia myć i nawilżać tatuaż specjalnym środkiem.

Tatuaże na klatce piersiowej Instagram.com
Tatuaże na klatce piersiowej

Pomysły na tatuaż damski na plecach

Na kilka tygodni przed i po wykonaniu wzoru na tatuaż zrezygnujmy z opalania, a przed wyjściem z domu w ciepłe miesiące zabezpieczajmy kremem z filtrem wybrane miejsce. O solarium najbezpieczniej w ogóle zapomnieć. Nasza nowa ozdoba pleców odwdzięczy nam się świeżym wyglądem i brakiem konieczności wykonywania poprawek przez długie lata.

d3oty8v

Ciekawe wzory na tatuaż na plecach szczególnie pięknie prezentują się latem, w topach z lekko odkrytym tyłem i na opalonej skórze. Fajnie wyglądają cienkie, pionowe tatuaże na plecach, usytuowane wzdłuż kręgosłupa, które niekiedy ciągną się aż od pośladków po kark. Tu przodują motywy kwiatowe, monochromatyczne (także czarne) oraz wielobarwne, z pąkiem kwiatu na górze i spływającą łagodnie w okolicach kości łodygą. Popularne wzory na tatuaż damski na plecy to także skrzydła w różnych rozmiarach, często symetrycznie umieszczone w parze w górnej części pleców, pióra, sznur lecących ptaków czy nuty. Skórę na plecach zdobią też graficzne kompozycje z szalenie modnych mandali, połączone z motywami florystycznymi lub geometrycznymi, kwiaty lotosu, drzewa, smoki, wizerunki ukochanych pupili bądź pociech

Wzory tatuaży na plecach Instagram.com
Wzory tatuaży na plecach

Tatuaże męskie - wzory na plecy

Nagie męskie plecy widujemy dosyć często u sportowców po skończonych spotkaniach. Coraz więcej z nich prezentuje bogato wytatuowane tylne partie ciała, a co ciekawsze czy oryginalniejsze wzory na tatuaż szybko chwyta ulica i przejmują salony. Zależnie od upodobań na męskich plecach oglądamy symetrię, starannie planowane latami efekty kolejnych etapów większej całości, ładnie dobraną kolorystykę. Część panów idzie również na żywioł, a ich wzory na tatuaż wydają się jakby nieuporządkowane i wykonywane zupełnie przypadkowo i impulsywnie.

d3oty8v

Kilka pojedynczych, dobrze skomponowanych i mniejszych tatuaży na plecach zawsze zrobi świetne wrażenie. Nie bójmy się kreatywności podczas projektowania ani sięgania po postaci z ulubionych filmów o superbohaterach czy motywy z dzieł znanych artystów. Mieszajmy czerń z kolorami, miksujmy style i stawiajmy na igły uznanych tatuatorów. Takimi wzorami na tatuaż będzie można się śmiało chwalić.

Wzory męskich tatuaży na plecach Instagram.com
Wzory męskich tatuaży na plecach
d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v