Wzory tatuaży na łydkę

Wzory tatuaży na łydkę

Wzory tatuaży na łydkę
Źródło zdjęć: © Instagram.com | afinetattooestablishment,erin_witha_g,yobynthesprout,tattooinkspiration
Agnieszka Krasa
27.03.2018 18:33, aktualizacja: 23.04.2018 10:49

Tatuaże na nogach są niezwykle popularne. Wzory tatuaży na łydkę należą natomiast do najczęściej poszukiwanych w salonach tatuażu. Wytatuowane ramiona czy łopatki już się opatrzyły, czas na zdobienie tatuażami łydek!

Wzory tatuaży na łydkę damskie

Na damskich oraz męskich łydkach zdecydowanie dominują podłużne wzory tatuaży na łydkę. Ciekawie wyglądają zarówno pokrywające tą część nogi od kostki w górę, wyłączając kolano, jak i zajmujące całą wolną przestrzeń na nodze.

Na etapie wybierania idealnego wzoru na tatuaż na łydkę zastanów się nad tym, jak wygląda twoja garderoba. Większość stylizacji doskonale uzupełnią bowiem tatuaże drobne, delikatne, kobiece. Dominują tutaj motywy kwiatowe, a florystyczne ornamenty świetnie zagrają także z innymi elementami roślinnymi oraz przedstawiającymi zwierzęta. Róże, maki czy kwiaty lotosu to również dobre tło dla dopracowanych mandali oraz łapaczy snów.

289229548267317306
© Instagram.com | emilygormley_tattoo,tattoos_of_instagram,fox_rts,readysteadyink

Wzory tatuaży na łydkę dla mężczyzn

Dosyć gruba warstwa tkanki tłuszczowej na łydce sprawia, że miejsce to idealnie nadaję się pod igłę nawet dla osób z niskim progiem bólu. Stosunkowa duża powierzchnia tej części nogi stwarza natomiast spore możliwości każdemu tatuatorowi. Największe spośród wzorów tatuaży na łydkę będą prezentować się na tej nieźle wyeksponowanej przestrzeni bardzo atrakcyjnie. Artysta może puścić wodze fantazji i poszaleć z projektowaniem wzorów tatuaży tribali, black out tattoo, motywów z zakresu biomechaniki, historyjki rodem z komiksu czy obrazka z ulubionego horroru.

289229548267448378
© Instagram.com | carmelo_8quattro,kaitlyngalati,kings_of_art_tattoo,moncadeldemonio

Wzory tatuaży na łydce ze zwierzętami

Łydki ozdobione zwierzętami? Czemu nie. Ten wzór tatuażu to w końcu jeden z najczęściej spotykanych obrazków na ciele na świecie. Wybierają go nie tylko miłośnicy natury, zwierząt i wegetarianie. Własny czworonóg wytatuowany na łydce również będzie ciekawym pomysłem uczczenia pamięci ważnego dla nas zwierzaka, którego już niestety pośród nas nie ma.

Najbardziej lubiane wzory tatuaży ze zwierzętami na łydkę, a także na pozostałe partie nóg, to lwy, tygrysy, wilki, sowy, a także mniejsze ptaki, jak jaskółki czy kolibry. U kobiet ładnie wyglądają koronkowe wykończenia tych tatuaży, ażurki przypominające mandale. Przedstawiciele obu płci coraz chętniej stawiają na wzory tatuaży na łydkę ze zwierzętami nie tylko w czerni, ale również w innych barwach, zestawionych ze sobą na zasadzie kontrastu albo wykonane modną techniką watercolor (tatuaż akwarelowy).

Szukając najciekawszego tematu na tatuaż, koniecznie zajrzyj do książek na WP radarOkazji, gdzie znajdziesz szeroki wybór albumów o zwierzętach i roślinach.

289229548267710522
© Instagram.com | carlo_ktattoo,de_leon_ink,nashie_tattz

Wzory tatuaży na łydkę kolorowe

Co warto wiedzieć o kolorowych tuszach do tatuażu? Przy naprawdę dużych wzorach tatuaży na łydkę najlepiej rozłożyć cały motyw na kilka krótszych sesji. Wprowadzanie kolorowych tuszy do tatuażu pod skórę jest bowiem znacznie bardziej bolesne, co już po około 1,5 godzinie pracy tatuażysty będzie odczuwalne (w porównaniu z czarnym tuszem). Dodatkowo według badań w składzie barwnych tuszy występują metale ciężkie.

Kolorowe wzory tatuaży na łydkę jeszcze bardziej skupiają na niej wzrok. Warto więc dokonać naprawdę przemyślanego wyboru tatuatora, pod którego igłę się oddamy. Zminimalizujemy wówczas ryzyko błędu oraz konieczność przyszłych poprawek w salonie. Wzory tatuaży na łydkę będziemy widzieć w ciągu roku znacznie rzadziej niż podobne motywy na rękach, Nie znaczy to jednak, że mają nam się mniej podobać. Stawiajmy nie tylko na to, co aktualnie trendy, ale również na wzory tatuaży, które będą nam sprawiać przyjemność. A to już misja dla bohaterów ukochanych bajek z dzieciństwa, ulubionych postaci z historii kinematografii czy zwyczajnie humorystycznych obrazków.

289229548267907130
© Instagram.com | justsal,nemesistattoostudio,rob_nash90,snakebitedublin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)