Trwa ładowanie...

Wzory tatuaży z imionami

Tatuaże z imionami powinny mieć największe znaczenie dla tatuującej się osoby, być trwałym symbolem pewnej więzi, a nie modnym motywem jedynie na pokaz. Nie powielajmy tatuaży bez istotnych dla nas skojarzeń, ryzykując konieczność ich bolesnego usunięcia w niedalekiej przyszłości. Jest tak wiele nietuzinkowych wzorów tatuaży z imionami, że spośród nich każda zainteresowana osoba wybierze dla siebie coś interesującego.

Wzory tatuaży z imionamiŹródło: Instagram.com, fot: pejaslumsattack,tomasz oswiecinski,realmiguelacotto
d3v52ya
d3v52ya

W zestawieniach na najgorszy lub najbardziej kiczowaty tatuaż przez lata w czołówce utrzymywała się Melanie Griffith. Wytatuowane miała bowiem na prawym ramieniu imię ówczesnego męża, Antonio Banderasa, dodatkowo w sercu i w otoczeniu drobnych, spiralnych ornamentów. Po rozwodzie pary wzór tatuażu z imieniem zniknął z ciała aktorki. Podpowiadamy, jak obecnie wyglądają tatuaże z imionami.

Tatuaże imiona po polsku i nie tylko

Decyzja o wytatuowaniu sobie imienia jest najbardziej osobistym wyborem danej osoby i wyłącznie jej prywatną sprawą. Inni jednak również widzą tez wzór tatuażu z imieniem. Aby uniknąć ciągłych pytań, komentarzy czy nieporozumień część osób decyduje się na tatuaże imiona po hebrajsku bądź w języku powszechnie nieznanym w kraju pochodzenia i zamieszkania. Należy jednak koniecznie sprawdzić pisownię wybranego imienia w kilku źródłach, aby nie trzeba było później poprawiać efektu pracy tatuatora.

*Aby upewnić się, że w tatuażu nie będzie żadnych błędów, warto zajrzeć do encyklopedii, leksykonów, słowników na WP radarOkazji. *

d3v52ya

Można także postawić na imiona ukochanych zwierząt. Na stopie aktorki Jennifer Aniston widnieje imię jej psa Normana, z którym musiała się już niestety pożegnać.

Wzory tatuaży z imionami Facebook.com
Wzory tatuaży z imionami Źródło: Facebook.com, fot: Studio tatuażu POPEYE,victoriabeckham,drewbarrymore

Tatuaże dedykowane dzieciom

Pamiątki cudu narodzin widnieją na ciele piłkarza Daniela Alvesa. Na jego klatce piersiowej możemy podziwiać imiona jego dzieci, wytatuowane sporą czcionką: Daniel zdobi jego pierś, Victoria natomiast dolną część brzucha. Leo Messi zadedykował synowi wzór tatuażu z imieniem na łydce – pomiędzy rączki pociechy Portugalczyka wpleciono napis ”Thiago”. David Beckham ma tatuaże z imionami swoich dzieci: córeczki Harper na szyi, synów Romeo, Cruz i Brooklyn na plecach. Nadgarstek jego żony, projektantki Victorii Beckham, zdobią z kolei inicjały męża. Filipiński bokser Manny Pacquiao wybrał na tatuaż na lewym bicepsie imiona żony, Jinkiee oraz czwórki dzieci.

Zawodnik MMA Conor McGregor wytatuował sobie natomiast dookoła pępka tygrysa, symbol jego miłości do zwierząt. Nieco wyżej na klatce piersiowej ma własne nazwisko, a poniżej swoje przezwisko, obydwa dość dużą czcionką.

Tatuaże imiona u celebrytów Instagram.com
Tatuaże imiona u celebrytów Źródło: Instagram.com, fot: danialves,mannypacquiao,victoriabeckham,thenotoriousmma,leomessi

Tatuaż imię dziecka i data

Wzory tatuaży z imionami w połączeniu z datami są motywami bardzo często zdobiącymi ciała sportowców. Brazylijski piłkarz Neymar wytatuował sobie imię syna, Davi Lucca, tuż po jego przyjściu na świat, wraz z upamiętniającą to wydarzenie datą 24.08.11. Na jego ciele widnieje mnóstwo tatuaży, również napis ”Rafaella”, imię jego siostry, a także wiele wzorów tatuaży z cytatami i sekwencjami na cześć poszczególnych członków rodziny. We wzory tatuaży napisów można wpleść także tatuaż symbol nieskończoności – z imionami dzieci lub małżonków będzie to wyglądać dosyć ciekawie.

Wzory tatuaży z imionami i datami i nie tylko Facebook.com
Wzory tatuaży z imionami i datami i nie tylko Źródło: Facebook.com, fot: Red Water Tattoo Lublin,Maniac Tattoo Studio Tatuażu Lublin,Scarlett-Studio Tatuaż Artystyczny,Studio Tatuazu Frantatao
d3v52ya
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v52ya