Pisarek wskoczyła w "nagie" spodnie. Obciach czy nadal hit?
Karolina Pisarek skrzętnie relacjonuje swój urlop w mediach społecznościowych, a my obieramy fokus na jej letnie stylizacje. Kostiumy kąpielowe to nie wszystko – modelka zabrała ze sobą także komplet z prześwitującej tkaniny. Nadal w trendach?
W tym roku letnie stylizacje stoją pod znakiem masełkowej żółci oraz wzoru "polka dots", czyli dobrze znanych groszków. Te dwa trendy po prostu nie mają sobie równych i dzięki nim zdążyliśmy już zapomnieć o szale na prześwity, który panował przez kilka ostatnich sezonów.
Moda na prześwity
Trzeba jednak przyznać, że półtransparentne, lekkie tkaniny świetnie sprawdzają się na plaży, z czego doskonale zdawała sobie sprawę Karolina Pisarek, pakując się na wakacje. Modelka wypoczywa w towarzystwie męża i przyjaciół, a egzotycznym urlopem chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już niemal milion osób.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
PAROMETR #1: Karolina Pisarek i Roger Salla zdradzają tajemnice małżeńskie. Co jest powodem ich kłótni?
Karolina Pisarek pochwaliła się wakacyjną stylizacją
Dotychczas zdążyła już pokazać kilka modeli bikini, seksowną małą czarną, plażowy look z oversiozwą koszulą czy romantyczny zestaw topu i spódnicy midi. Teraz przyszedł czas odważniejszy wybór. Karolina Pisarek pokazała się w komplecie, który wygląda jak kostium kąpielowy uzupełniony o prześwitującą tkaninę.
Nie da się ukryć, że pierwsze skrzypce odegrały w tym wypadku efektowne "nagie" spodnie. Z klasą czy raczej obciachowo? Zdaje się, iż tę nietuzinkową stylizację uzupełnioną o sportowe sandały można albo pokochać, albo znienawidzić. A ty w którym jesteś teamie?
Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl