Trwa ładowanie...
d5xdgq3
Megafon.pl
Ludzie

Zdzirowata Smerfetka Katy Perry

Katy Perry miała zakaz oglądania "Smerfów" w dzieciństwie. Wokalistka, która wciela się w postać Smerfetki w kinowej adaptacji znanej kreskówki, wyznała, że rodzice nie pozwalali jej oglądać tej bajki.
Share
Zdzirowata Smerfetka Katy Perry
Źródło: AP
d5xdgq3

Wydawałoby się, że nie ma nic bardziej niewinnego niż bajka o sympatycznych skrzatach. A jednak... Okazuje się, że dla niektórych rodziców taka historia jest niewłaściwa dla młodych widzów.
Piosenkarka Katy Perry wyznała niedawno, że kiedy była dzieckiem rodzice zakazali jej oglądania "Smerfów". Teraz wokalistka odbija sobie braki z dzieciństwa i w kinowej adaptacji znanej kreskówki gra Smerfetkę.

- Jestem Smerfetką! To takie ekscytujące! - cieszy się Perry. - Nigdy nie widziałam ani jednego odcinka tej bajki, bo rodzice uważali, że jest dla mnie nieodpowiednia. Według mamy, Smerfetka była nieco zdzirowata, bo była jedyną kobietą w wiosce. Teraz jej pokazałam. Zadzwoniłam do mamy i oświadczyłam: "Zgadnij, co? Jestem Smerfetką!". Regularnie robię takie niespodzianki mamie. "Zgadnij, co? Całowałam się z dziewczyną!", "Zgadnij, co? Wystąpię nago w teledysku!".

30 sierpnia ukaże się nowy longplay wokalistki - "Teenage Dream". Jej dotychczasową dyskografię zamyka album "One Of The Boys" z czerwca 2008 roku.

Premiera filmu "The Smurfs" planowana jest na lipiec 2011 roku.

* KATY PERRY GROZI CIĄŻĄ*

d5xdgq3

Podziel się opinią

Share
d5xdgq3
d5xdgq3