ycipk-26z49u
Megafon.pl
Ludzie

Zdzirowata Smerfetka Katy Perry

Katy Perry miała zakaz oglądania "Smerfów" w dzieciństwie. Wokalistka, która wciela się w postać Smerfetki w kinowej adaptacji znanej kreskówki, wyznała, że rodzice nie pozwalali jej oglądać tej bajki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdzirowata Smerfetka Katy Perry
(AP)
ycipk-26z49u

Wydawałoby się, że nie ma nic bardziej niewinnego niż bajka o sympatycznych skrzatach. A jednak... Okazuje się, że dla niektórych rodziców taka historia jest niewłaściwa dla młodych widzów.
Piosenkarka Katy Perry wyznała niedawno, że kiedy była dzieckiem rodzice zakazali jej oglądania "Smerfów". Teraz wokalistka odbija sobie braki z dzieciństwa i w kinowej adaptacji znanej kreskówki gra Smerfetkę.

- Jestem Smerfetką! To takie ekscytujące! - cieszy się Perry. - Nigdy nie widziałam ani jednego odcinka tej bajki, bo rodzice uważali, że jest dla mnie nieodpowiednia. Według mamy, Smerfetka była nieco zdzirowata, bo była jedyną kobietą w wiosce. Teraz jej pokazałam. Zadzwoniłam do mamy i oświadczyłam: "Zgadnij, co? Jestem Smerfetką!". Regularnie robię takie niespodzianki mamie. "Zgadnij, co? Całowałam się z dziewczyną!", "Zgadnij, co? Wystąpię nago w teledysku!".

30 sierpnia ukaże się nowy longplay wokalistki - "Teenage Dream". Jej dotychczasową dyskografię zamyka album "One Of The Boys" z czerwca 2008 roku.

ycipk-26z49u

Premiera filmu "The Smurfs" planowana jest na lipiec 2011 roku.

* KATY PERRY GROZI CIĄŻĄ*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-26z49u

ycipk-26z49u
ycipk-26z49u