Trwa ładowanie...
de2pdgb
Fashion Post
Moda

Zrób sobie idealne nailfie!

Teraz do fotek wrzucanych na Instagram czy Facebooka, dołączyło nailfie, czyli selfie świeżo zrobionego, ciekawego manicure. W ostatni piątek, na warsztatach zorganizowanych przez markę Sally Hansen nauczyłyśmy się robić idealne fotografie swoich dłoni i pięknie pomalowanych paznokci. Dziś kilkoma trikami chcemy się podzielić się również z wami. Jak zrobić perfekcyjne nailfie? Podpowiada manicurzystka Wioleta Zawada, właścicielka salonu Malu Malu.
Share
Zrób sobie idealne nailfie!
Źródło: wp
de2pdgb

Kiedy już zrobicie staranny manicure, którym będziecie chciały się pochwalić w mediach społecznościowych to:

Przygotujcie tło - może być to dosłownie wszystko - tapeta z ciekawym wzorem, kolorowy papier podkradziony młodszej siostrze itp.

  • Znajdź miejsce, w którym jest dużo światła dziennego. Jego źródło powinno być zawsze za nami, nigdy przed - to sprawi, że ręka nie będzie znajdować się w cieniu.
(fot. nailsnbobs.com)
  • Zanim zapozujesz do zdjęcia, na chwilę unieś do góry dłoń. Zadziała grawitacja, ze skóry odpłynie na kilkanaście sekund krew, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i jaśniejszą.

(fot. materiały prasowe)
  • Do zdjęcia możesz użyć kilku rekwizytów - na przykład trzymać w dłoni butelkę lakieru, efektowną kopertówkę lub założyć ciekawą biżuterię.

(fot. nailsnbobs.com)
  • Staraj się, żeby mięśnie ręki były zrelaksowane, nie napięte. Jeśli chcesz, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skieruj palce lekko w dół.

  • Zrób jak najwięcej zdjęć, układając dłonie na różne sposoby. Spośród nich wybierzesz to idealne.

Życzymy dobrej zabawy i udanego nailfie!

de2pdgb

Podziel się opinią

Share
de2pdgb
de2pdgb