Trwa ładowanie...
d3sj8nk
Fashion Post
Moda

Zrób sobie idealne nailfie!

Teraz do fotek wrzucanych na Instagram czy Facebooka, dołączyło nailfie, czyli selfie świeżo zrobionego, ciekawego manicure. W ostatni piątek, na warsztatach zorganizowanych przez markę Sally Hansen nauczyłyśmy się robić idealne fotografie swoich dłoni i pięknie pomalowanych paznokci. Dziś kilkoma trikami chcemy się podzielić się również z wami. Jak zrobić perfekcyjne nailfie? Podpowiada manicurzystka Wioleta Zawada, właścicielka salonu Malu Malu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrób sobie idealne nailfie!
(wp)
d3sj8nk

Kiedy już zrobicie staranny manicure, którym będziecie chciały się pochwalić w mediach społecznościowych to:

Przygotujcie tło - może być to dosłownie wszystko - tapeta z ciekawym wzorem, kolorowy papier podkradziony młodszej siostrze itp.

  • Znajdź miejsce, w którym jest dużo światła dziennego. Jego źródło powinno być zawsze za nami, nigdy przed - to sprawi, że ręka nie będzie znajdować się w cieniu.
(fot. nailsnbobs.com)
  • Zanim zapozujesz do zdjęcia, na chwilę unieś do góry dłoń. Zadziała grawitacja, ze skóry odpłynie na kilkanaście sekund krew, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i jaśniejszą.

(fot. materiały prasowe)
  • Do zdjęcia możesz użyć kilku rekwizytów - na przykład trzymać w dłoni butelkę lakieru, efektowną kopertówkę lub założyć ciekawą biżuterię.

(fot. nailsnbobs.com)
  • Staraj się, żeby mięśnie ręki były zrelaksowane, nie napięte. Jeśli chcesz, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skieruj palce lekko w dół.

  • Zrób jak najwięcej zdjęć, układając dłonie na różne sposoby. Spośród nich wybierzesz to idealne.

Życzymy dobrej zabawy i udanego nailfie!

d3sj8nk

Podziel się opinią

Share
d3sj8nk
d3sj8nk