Trwa ładowanie...
Katarzyna Pusz
03-12-2015 12:19

Zrób sobie idealne nailfie!

Teraz do fotek wrzucanych na Instagram czy Facebooka, dołączyło nailfie, czyli selfie świeżo zrobionego, ciekawego manicure. W ostatni piątek, na warsztatach zorganizowanych przez markę Sally Hansen nauczyłyśmy się robić idealne fotografie swoich dłoni i pięknie pomalowanych paznokci. Dziś kilkoma trikami chcemy się podzielić się również z wami. Jak zrobić perfekcyjne nailfie? Podpowiada manicurzystka Wioleta Zawada, właścicielka salonu Malu Malu.

Share
Zrób sobie idealne nailfie!Źródło: wp
d22zdza

Kiedy już zrobicie staranny manicure, którym będziecie chciały się pochwalić w mediach społecznościowych to:

Przygotujcie tło - może być to dosłownie wszystko - tapeta z ciekawym wzorem, kolorowy papier podkradziony młodszej siostrze itp.

  • Znajdź miejsce, w którym jest dużo światła dziennego. Jego źródło powinno być zawsze za nami, nigdy przed - to sprawi, że ręka nie będzie znajdować się w cieniu.
(fot. nailsnbobs.com)
Źródło: (fot. nailsnbobs.com)
  • Zanim zapozujesz do zdjęcia, na chwilę unieś do góry dłoń. Zadziała grawitacja, ze skóry odpłynie na kilkanaście sekund krew, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i jaśniejszą.
(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)
  • Do zdjęcia możesz użyć kilku rekwizytów - na przykład trzymać w dłoni butelkę lakieru, efektowną kopertówkę lub założyć ciekawą biżuterię.
(fot. nailsnbobs.com)
Źródło: (fot. nailsnbobs.com)
  • Staraj się, żeby mięśnie ręki były zrelaksowane, nie napięte. Jeśli chcesz, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skieruj palce lekko w dół.
  • Zrób jak najwięcej zdjęć, układając dłonie na różne sposoby. Spośród nich wybierzesz to idealne.

Życzymy dobrej zabawy i udanego nailfie!

d22zdza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22zdza
d22zdza