GwiazdyBeyonce w ciąży!

Beyonce w ciąży!

Beyonce w ciąży!
Źródło zdjęć: © AP
29.08.2011 16:19, aktualizacja: 29.08.2011 22:29

Beyonce i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards.

Beyonce i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Jej przedstawiciel potwierdził, że Knowles jest w ciąży. Wydarzenie to stawia pod znakiem zapytania termin rozpoczęcia prac na planie remake'u filmu "Narodziny gwiazdy", w którym Beyoncé ma zagrać główną rolę.

Reżyser projektu, Clint Eastwood, poinformował, że nie zamierza zastępować Beyoncé żadną inną aktorką i że spokojnie poczeka, aż artystka urodzi i przez jakiś czas przypilnuje malucha.

Obraz "Narodziny gwiazdy" nakręcił po raz pierwszy William A. Wellman w 1937 roku. Potem swoje wersje tego dzieła prezentowali jeszcze George Cukor (1954), Tae-hwan Lee (1960, jako "Star tansaeng") i Frank Pierson (1976). Klasyk opowiada o młodej piosenkarce i aktorce, która zakochuje się w gwiazdorze rocka.

Trwają poszukiwania aktora, który zagra główną rolę męską. Wśród faworytów wymienia się Willa Smitha i Christiana Bale'a.

Muzyczny dorobek przyszłej mamy zamyka longplay "4" z czerwca 2011 roku. Na dużym ekranie mogliśmy podziwiać ją ostatnio w thrillerze "Obsesja".

(ma)

WIĘCEJ O PIOSENKARCE:

Źródło artykułu:Megafon.pl