UrodaBotoks w słoiku!

Botoks w słoiku!

Botoks w słoiku!
Źródło zdjęć: © ONS.pl

30.03.2012 12:01, aktual.: 30.03.2012 15:56

Nowy krem określony jako „botoks w słoiku” stosowały już znane gwiazdy m.in. Katie Holmes, Penelope Cruz, Halle Berry, Fergie i Marcia Cross. Jego natychmiastowe właściwości zostały udowodnione naukowo - wygładza zmarszczki zaledwie w ciągu kilku minut. W czym tkwi sekret tej doskonałej receptury?

Nowy krem określony jako „botoks w słoiku” stosowały już znane gwiazdy, m.in. Katie Holmes, Penelope Cruz, Halle Berry, Fergie i Marcia Cross. Jego natychmiastowe właściwości zostały udowodnione naukowo - wygładza zmarszczki w ciągu kilku minut. Krem może stać się alternatywą dla zabiegu wstrzykiwania botoksu i operacji plastycznych. W czym tkwi sekret tej doskonałej receptury?

Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które chcą szybko i bezboleśnie pozbyć się zmarszczek. Produkt zawiera ekstrakty z chińskiego „cudownego zioła” - Gynostemma Pentaphyllum (zw. ziołem długowieczności), które w medycynie jest używane jako przeciwutleniacz. Roślina jest bogatym źródłem niezbędnych dla zdrowia witamin i mikroelementów, np. magnezu, selenu, cynku, wapnia, żelaza, potasu i fosforu. Ponadto wzmacnia krążenie i system odpornościowy.

Jego natychmiastowe działanie zostało potwierdzone przez niezależne laboratorium. Badacze odkryli, że skutecznie likwiduje 90 proc. zmarszczek w ciągu 10 minut. Niestety efekty nie utrzymują się długo, ale badanie kliniczne wykazało również, że u tych, którzy stosowali go dłużej niż 28 dni, obserwuje się wygładzenie zmarszczek nawet po zaprzestaniu używania produktu.

W Stanach Zjednoczonych „Freeze 24/7", bo tak nazywa się ten specyfik, wywołał prawdziwe zamieszanie. Już w pierwszym dniu dochód ze sprzedaży kremu wyniósł 200 tys. dolarów. W Wielkiej Brytanii był dostępny w kilku sklepach, ale dopiero teraz zostanie rozpowszechniony na szeroką skalę. Za małe opakowanie trzeba zapłacić ok. 200 złotych.

Warto dodać, że krem zawiera również kwas Gamma Aminobutyric (kwas gamma-aminomasłowy), który odpowiada za rozluźnienie mięśni, a w połączeniu z ekstraktem z ziół Gynostemma Pentaphyllum daje doskonałe i długoterminowe rezultaty, m.in. przyspiesza odnowę komórek skóry. Powstał też na bazie z wyciągu z granatu i mandarynki, które są naturalnymi antyoksydantami.

Czy są jakieś minusy? W przypadku niewłaściwego (zbyt częstego lub w dużych ilościach) stosowania kremu mogą wystąpić skutki uboczne. Zdaniem ekspertów wówczas istnieje możliwość pojawienia się... kolejnych zmarszczek w nowych miejscach.

Na podstawie: The Daily Mail ms/(kg)

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także