Biegała w Central Parku. Pokazała zdjęcia
Marta Nawrocka poleciała wraz z mężem do USA. Pierwsza dama opublikowała fotorelację z biegu po Central Parku. "Dobra atmosfera, piękne widoki, ogromna dawka sportowej energii oraz biało-czerwone barwy na trasie" - napisała na Instagramie.
Zuzanna Sierzputowska