ycipk-1cg2pm

Chinka urodziła dziecko na ulicy!

Obecnie rzadko zdarza się, żeby rodząca kobieta nie zdążyła na czas dojechać do szpitala. Tym bardziej, żeby sam poród odbywał się na ulicy. Taki przypadek miał miejsce w Chinach kilka dni temu, w mieście Guangzhou, stolicy prowincji Guangdong.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chinka urodziła dziecko na ulicy!
(studio.wp.pl)
ycipk-1cg2pm

Obecnie rzadko zdarza się, żeby rodząca kobieta nie zdążyła na czas dojechać do szpitala. Tym bardziej, żeby sam poród odbywał się na ulicy. Taki przypadek miał miejsce w Chinach kilka dni temu, w mieście Guangzhou, stolicy prowincji Guangdong. Para była w drodze do szpitala, kiedy kobieta dostała silnych skurczów…

Szybko okazało się, że akcja porodowa trwa i nie ma szans na to, by w tak krótkim czasie dostać się do szpitala. Mąż pobiegł po pomoc do pobliskiej kliniki dentystycznej. Odmówiono mu jednak pomocy tłumacząc, że odbieranie porodów nie jest częścią ich praktyki klinicznej – donosi The Daily Mail.

Zadzwoniono po karetkę pogotowia, tymczasem akcja porodowa nabierała tempa. Dzielny mąż sam odebrał poród. Dopingowali go przechodnie, którzy starali się pomóc, jak tylko mogli.

Na szczęście poród przebiegł pomyślnie i na świat przyszło zdrowe dziecko. Karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala. Świeżo upieczona mama przeszła niezbędne badania i wraz z noworodkiem została wypisana do domu.

Jak całą sytuację opisuje świadek zdarzenia? – Kobieta dostała tak silnych skurczów, że musiała zacząć rodzić. Jej mąż położył na ziemi kurtkę i jakieś papiery. Potem odebrał poród. Zrobił to, co do niego należało.

(sr/pho)

POLECAMY:

* Kobieta pije dziennie 25 litrów wody*

* Tańczę na rurze – ktoś ma z tym problem?*

* Każda z nich przynajmniej raz usłyszała: „ty gruba świnio”*

* Co pośladki mówią o kobiecie?*

Zaskakujące przypadki ocalenia życia

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1cg2pm