GwiazdyDemi Moore się rozwodzi!

Demi Moore się rozwodzi!

Demi Moore się rozwodzi!
Źródło zdjęć: © AP

21.11.2011 20:39, aktual.: 22.11.2011 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Demi Moore postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Ashtonem Kutcherem.

Demi Moore postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Ashtonem Kutcherem. Kryzys w związku 49-letniej Moore i 33-letniego Kutchera trwa już od jakiegoś czasu. Rok temu niejaka Brittney Jones ujawniła w mediach, że przespała się z Kutcherem w lipcu 2010. Dwa miesiące temu 22-letnia Sara Leal poszła w jej ślady i poinformowała w mediach, że kochała się z aktorem w dzień rocznicy jego ślubu z Moore.

W ostatnich tygodniach małżonkowie próbowali się porozumieć i pracowali nad swoim związkiem, jednak ostatecznie Moore podjęła decyzję o rozstaniu.

- Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem postanowiłam zakończyć trwające 6 lat małżeństwo z Ashtonem - oświadczyła aktorka. - Dla mnie, jako kobiety, matki i żony, pewne wartości są święte. Wybrałam dalszą drogę bez Ashtona. To trudny czas dla mnie i mojej rodziny, dlatego proszę o empatię i poszanowanie naszej prywatności.

- Zawsze będę dobrze wspominał czas spędzony z Demi - skomentował Kutcher. - Małżeństwo to jedno z największych wyzwań i czasami kończy się niepowodzeniem.

Dorobek Demi Moore zamyka dramat "Margin Call". Ashton Kutcher występuje obecnie w serialu "Dwóch i pół".

(ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także