Trwa ładowanie...

Demi Moore się rozwodzi!

Demi Moore postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Ashtonem Kutcherem.

Share
Demi Moore się rozwodzi!
Źródło: AP
d3xdd84

Demi Moore postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Ashtonem Kutcherem. Kryzys w związku 49-letniej Moore i 33-letniego Kutchera trwa już od jakiegoś czasu. Rok temu niejaka Brittney Jones ujawniła w mediach, że przespała się z Kutcherem w lipcu 2010. Dwa miesiące temu 22-letnia Sara Leal poszła w jej ślady i poinformowała w mediach, że kochała się z aktorem w dzień rocznicy jego ślubu z Moore.

W ostatnich tygodniach małżonkowie próbowali się porozumieć i pracowali nad swoim związkiem, jednak ostatecznie Moore podjęła decyzję o rozstaniu.

- Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem postanowiłam zakończyć trwające 6 lat małżeństwo z Ashtonem - oświadczyła aktorka. - Dla mnie, jako kobiety, matki i żony, pewne wartości są święte. Wybrałam dalszą drogę bez Ashtona. To trudny czas dla mnie i mojej rodziny, dlatego proszę o empatię i poszanowanie naszej prywatności.

d3xdd84

- Zawsze będę dobrze wspominał czas spędzony z Demi - skomentował Kutcher. - Małżeństwo to jedno z największych wyzwań i czasami kończy się niepowodzeniem.

Dorobek Demi Moore zamyka dramat "Margin Call". Ashton Kutcher występuje obecnie w serialu "Dwóch i pół".

(ma)

d3xdd84

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xdd84
d3xdd84