Qaqwqwrqw
Megafon.pl
Ludzie

Godzilla wróci w 2018 roku

Na kontynuację superprodukcji "Godzilla" widzowie będą musieli trochę poczekać. Producenci właśnie oświadczyli, że film zagości na światowych ekranach dopiero w czerwcu 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Godzilla wróci w 2018 roku
(ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Na kontynuację superprodukcji "Godzilla" widzowie będą musieli trochę poczekać. Producenci właśnie oświadczyli, że film zagości na światowych ekranach dopiero w czerwcu 2018 roku. Ogłaszając datę premiery, szefostwo wytwórni Warner Bros. i Legendary potwierdziło, że reżyserią ponownie zajmie się Gareth Edwards. Przypomniano, że obok potwora pojawią się legendarny pterozaur, Rodan, przypominająca ćmę Mothra oraz smok Ghidora.

Realizacja "Godzilli" pochłonęła około 160 milionów dolarów. Film, w którym zagrali Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, Sally Hawkins, David Strathairn i Bryan Cranston, spodobał się kinomanom i zarobił niemal pół miliarda dolarów.

Widzowie lubiący gigantyczne bestie nie będą jednak musieli czekać aż do 2018 roku na kinowe spotkanie z nimi. Przed Godzillą na ekran mają powrócić m.in. King Kong ("Skull Island" - premiera w listopadzie 2016 roku) oraz stwory z "Pacific Rim" (premiera kontynuacji zapowiedziana została na kwiecień 2017 roku).

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu: Bryan Cranston i Aaron Taylor Johnson w scenie z filmu "Godzilla".

POLECAMY:

* "Godzilla" powróci!*

* Aaron Taylor-Johnson walczy z Godzillą*

* Harrison Ford w kontynuacji "Łowcy androidów"*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw