Trwa ładowanie...

Jak mu zaimponować?

Amerykański portal cosmopolitan.com proponuje dziewięć niezawodnych sposobów, aby wzbudzić podziw mężczyzny.
Share
Jak mu zaimponować?
Źródło: 123RF
dmuby5z

Amerykański portal cosmopolitan.com proponuje dziewięć niezawodnych sposobów, aby wzbudzić podziw mężczyzny. Możesz zorganizować piknik, zaprosić go na romantyczną kolację. Warto kupić partnerowi prezent lub zaskoczyć go tym, że nauczymy się czegoś z dziedziny, w której on jest asem...

* Zadzwoń do jego matki*
Być może masz całkiem niezłe stosunki z matką swojego partnera. Może jednak wasze wzajemne relacje są po prostu dyplomatyczne, a nawet dość chłodne. Czas ocieplić stosunki i wykonać pierwszy krok. Zadzwoń bez okazji do matki swego ukochanego, spytaj o zdrowie, poproś o przepis na sernik. Nie mów swojemu chłopakowi o tej rozmowie. Zaimponujesz mu w dwójnasób, jeśli cała sprawa wyjdzie na jaw przy okazji.

* Zrób mu prezent*

dmuby5z

On na pewno cieszy się z kolejnej pary skarpetek, ale czy o tym marzy? Kupno prezentu dla chłopaka nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej, jeśli masz ograniczone fundusze. Dlatego zacznij systematycznie oszczędzać na prezent dla niego. Może to być przelot paralotnią, kurs warzenia piwa, bilet na koncert ulubionego zespołu. Zaskocz go i zrób mu prezent bez okazji.

Zorganizuj coś

Narzekasz, że nic nie robicie razem: siedzicie w domu, albo spotykacie się z tymi samymi ludźmi. Rusz głową i zorganizuj coś samodzielnie. Od początku do końca wymyśl scenariusz oryginalnej randki i dopracuj szczegóły. Może seans w letnim kinie pod chmurką, a może staromodny piknik nad jeziorem? Przekup stróża najwyższego budynku w mieście i idźcie obserwować pełnię księżyca z kocem i szampanem. Cokolwiek wymyślisz, twoja inwencja mu zaimponuje.

Ugotuj coś specjalnego

W niedzielę jecie obiad u rodziców, w poniedziałek naleśniki, we wtorek schabowego… On na pewno uwielbia twoją kuchnię i smakuje mu wszystko, co przyrządzasz (albo zamawiasz), ale na pewno ma ochotę na coś wyszukanego. Z pewnością jest coś, za czym przepada, pamięta z dzieciństwa, albo marzy, aby tego spróbować. Kulinarne eksperymentowanie wymaga czasu i cierpliwości. Ale jeśli będziesz miała najlepsze składniki, doskonały przepis i wsparcie kogoś, kto już gotował to danie - nie może ci się nie udać.

dmuby5z

Daj mu dyspensę

On uwielbia twoje towarzystwo i chwile spędzane razem, ale chciałby pewnie od czasu do czasu wyskoczyć gdzieś tylko ze swoimi znajomymi. Męski wieczór, weekend, a może nawet wakacje gdzieś w głuszy, które planowali z kumplami od kilku lat. Daj mu dyspensę na męskie szaleństwa: nie wypytuj gdzie idzie, kiedy wróci i dlaczego tak późno. Nie dzwoń do niego, nie wysyłaj mu ponaglających smsów, a kiedy już wróci, nie funduj mu cichych dni. Nic tak nie imponuje mężczyźnie, jak kobieta, która jest w stanie mu zaufać.

Zaproś go gdzieś

Ty zapraszasz - ty płacisz. Nie jest ważne, czy pójdziecie na piwo, na kolację, do kina, do ZOO... To miła odmiana, jeśli do tej pory twój partner płacił za wasze przyjemności. Choć on może na początku protestować chwytając za portfel, bądź konsekwentna i sama ureguluj rachunek.

dmuby5z

Naucz się czegoś z jego dziedziny

To nie będzie łatwe, zwłaszcza jeśli twój wybranek jest specem z dziedziny, która jest dla ciebie czarną magią. Od czego jednak fora dla specjalistów. Zaimponujesz mu nawet zadając pytanie i uważnie słuchając odpowiedzi.

Zrób mu składankę

Najmłodsze internautki nie pamiętają, ale dawno temu w dowód uczuć robiło się swojej połówce składanki na kasecie magnetofonowej. Proces nagrywania kolejnych piosenek i tworzenia idealnej kompilacji był trudny i pracochłonny. Nie musisz od razu powtarzać przedpotopowych sposobów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzyła swojemu partnerowi składankę waszych ulubionych przebojów na mp3.

Naucz się czegoś nowego

Mężczyznom imponują kobiety, które mają swój własny świat, zainteresowania i hobby. Naucz się czegoś nowego: zapisz się na kurs doszkalający, poznaj nowy język, zrób wreszcie prawo jazdy.

Na podst. Cosmopolitan.com alp/(kg)

* Kobieta i mężczyzna – jak pogodzić różnice?*

* Czy jesteś stabilna emocjonalnie?*

* Jak dbać o zaufanie w związku?*

dmuby5z

Podziel się opinią

Share
dmuby5z
dmuby5z