Rozwiódł się po 16 latach. Tak żona pisała późnej o ich sporze

Pascal Brodnicki 5 września 2025 roku skończył 49 lat. Kucharz francuskiego pochodzenia zdobył popularność dzięki programom kulinarnym. Nagle jednak przestał pojawiać się w telewizji. - Nie gotowałem, ale po pierwsze, nie dostałem propozycji - wyznał. Brodnicki ma też za sobą rozwód, małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia w kwestii finansów.

Pascal Brodnicki skończył 49 latBroPascal Brodnicki skończył 49 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
Zuzanna Sierzputowska

Pascal Brodnicki zdobył ogromną popularność wśród widzów stacji TVN za sprawą takich programów, jak "Pascal: Po prostu gotuj" oraz "Smakuj świat z Pascalem". W 2022 roku poprowadził jeszcze "Tak smakuje dziękuję". Po zakończeniu emisji formatów pojawiał się w telewizji sporadycznie, np. jako juror. Jego ostatnią dłuższą przygodą z TV była pierwsza edycja reality-show "Azja Express".

- Robiłem jeden reality show, to była właśnie "Azja Express", bo mnie to jarało (...). Nie gotowałem, ale po pierwsze, nie dostałem propozycji - wyznał w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

W życiu prywatnym kucharza nie brakowało nagłych zwrotów akcji. Francuz po 16 latach rozstał się z żoną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czego nie zje Pascal Brodnicki?

Związek, który nie przetrwał

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek poznali się w jednej z warszawskich restauracji. Kucharz był początkowo przekonany, że Agnieszka jest Francuzką; wchodząc do lokalu, rozmawiała bowiem ze znajomą w rodzimym języku Pascala. Szybko okazało się, że Brodnicki i Mielczarek mają ze sobą wiele wspólnego. To właśnie mężczyzna zainspirował Mielczarek do zainteresowania się gotowaniem. Agnieszka została w końcu jego menedżerką i życiową partnerką.

Oficjalnie zaczęli się ze sobą spotykać w 2004 roku. Cztery lata później powitali na świecie syna Leo. Niestety początkowo silne uczucie nie przetrwało próby czasu. Małżeństwo rozstało się po kilkunastu latach. Po rozstaniu w mediach pojawiły się informacje, że małżonkowie nie mogą dogadać się w kwestiach finansowych.

"Tuba smaku zmieniła na moim kanale prowadzącą, bo nie chciałam podpisać umowy, która była dla mnie bardzo niekorzystna. A poza tym nie mam płacone za moją współpracę do 2 lat" - pożaliła się na Instagramie Mielczarek.

"Niejasne dla Francuzów"

Znany kucharz nie tak dawno w podcaście "WojewódzkiKędzierski" odniósł się do krążących od lat plotek dotyczących żony Emmanuela Macrona. W sieci można bowiem znaleźć stwierdzenia, że Brigitte Macron urodziła się jako chłopiec, Jean-Michel Trogneux, i przeszła w młodości korektę płci. Pascal Brodnicki przyznał, że takie "teorie spiskowe" pojawiają się w głowach jego rodaków nie bez powodu.

- Jest kilka takich rzeczy, które są niejasne dla Francuzów... te zdjęcia z młodości, ale też różnica wieku, która może być dla nich trudna do zaakceptowania. Dla mnie to nie jest problem - zaznaczył.

Wspomniany wcześniej Jean-Michel Trogneux rzeczywiście istnieje - to brat Brigitte. Brodnicki stwierdził, że mężczyzna mógłby pomóc ukrócić wszelkie pomówienia dotyczące jego siostry. - Umówmy się, jej brat mógłby się pojawić (publicznie - przyp. red.) i by wygasło to wszystko.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Klub Świadomej Konsumentki
Klub Świadomej Konsumentki © WP Kobieta

Wybrane dla Ciebie

Wskoczyła w skórzaną mini. To hit na jesień 2025
Wskoczyła w skórzaną mini. To hit na jesień 2025
Wciśnij podczas prania. W mig obniżysz rachunki
Wciśnij podczas prania. W mig obniżysz rachunki
Tragiczne statystyki: do 200 kobietobójstw rocznie. W Polsce wciąż usprawiedliwia się przemoc
Tragiczne statystyki: do 200 kobietobójstw rocznie. W Polsce wciąż usprawiedliwia się przemoc
Była ze znanym kompozytorem. Zdecydowali się na rozwód kościelny
Była ze znanym kompozytorem. Zdecydowali się na rozwód kościelny
Wskoczyła w najmodniejszy płaszcz na jesień. Strzał w dziesiątkę
Wskoczyła w najmodniejszy płaszcz na jesień. Strzał w dziesiątkę
Zrób to z grzejnikami. Zaoszczędzisz na rachunkach
Zrób to z grzejnikami. Zaoszczędzisz na rachunkach
Niewiele osób wie, kim jest jej mąż. Poznali się w pracy
Niewiele osób wie, kim jest jej mąż. Poznali się w pracy
Poprowadziła "Halo tu Polsat". Przed kamerami stanęła w rozkloszowanej kreacji
Poprowadziła "Halo tu Polsat". Przed kamerami stanęła w rozkloszowanej kreacji
Kończy 36 lat. Jest związany ze znaną aktorką
Kończy 36 lat. Jest związany ze znaną aktorką
Zagrał Jezusa w "Pasji". Dziś jest nie do poznania
Zagrał Jezusa w "Pasji". Dziś jest nie do poznania
Kiedyś podbijał serca Polek. Tak dziś wygląda Matt Pokora
Kiedyś podbijał serca Polek. Tak dziś wygląda Matt Pokora
Zapozowała w koronkach. Nie każda kobieta odważyłaby się na taką spódnicę
Zapozowała w koronkach. Nie każda kobieta odważyłaby się na taką spódnicę