Trwa ładowanie...

„Kochanie, kup mi…”

Jest grudzień i szanujący się facet nie wie, co dać swojej kobiecie pod choinkę. Ci, którzy mają inteligentne asystentki lub kochające siostry – są na wygranej pozycji. Ci bystrzy domyślają się, że konsola Playstation i plansza do rzutek może nie jest tym, na co ona czeka. Ale reszta panów jest w opłakanej sytuacji.

„Kochanie, kup mi…”Źródło: Thinkstock
d3bbrxd
d3bbrxd

Jest grudzień i szanujący się facet nie wie, co dać swojej kobiecie pod choinkę. Ci, którzy mają inteligentne asystentki lub kochające siostry – są na wygranej pozycji. Ci bystrzy domyślają się, że konsola Playstation i plansza do rzutek może nie jest tym, na co ona czeka. Ale reszta panów jest w opłakanej sytuacji. Z przerażeniem zauważamy, że do Gwiazdki coraz bliżej i czekamy na podpowiedzi. Oto lista – jak powiedzieć swojemu chłopakowi, co chcesz znaleźć pod choinką.

Po pierwsze

Twój chłopak być może nie wie, co Ci dać na Gwiazdkę (i ten sam problem ma też z urodzinami, imieninami i kolejnymi rocznicami, wymagającymi podarków), ale nie chce "łopatologicznego" kładzenia do głowy: „Miśku, kup mi czerwoną torebkę ze srebrnym zapięciem, z tego sklepu na rogu, albo lepiej daj mi pieniądze, to sama sobie kupię”. Potrzebujemy tylko malutkiej wskazówki, subtelnej aluzji, która naprowadzi nas na właściwy trop.

Osmoza...

Czyli przenikanie. Pamiętasz lekcje chemii? Okazje się, że męska psychika też działa na zasadzie osmozy. Jeśli informacje przekazywane są nam w pewien określony sposób i w pewnej określonej ilości – po pewnym czasie przenikają do naszego organizmu, i dzięki temu czujemy, jakbyśmy sami je wyprodukowali. W tym przypadku ważna jest ilość i częstotliowość przekazywania informacji: zostawiasz zdjęcie bransoletki , którą chcesz dostać na Gwiazdkę na pulpicie komputera, zostawiasz kobiece magazyny, otwarte na stronie z reklamą produktu, podkręcasz głos w telewizorze, kiedy puszczana jest reklama Twojego przyszłego prezentu. To musi zadziałać.

d3bbrxd

Odbij piłeczkę

Kiedy pytasz swego wybranka: „Co chciałbyś pod choinkę, kochanie” jego odpowiedź jest nieistotna, ważna jest jego reakcja. Cierpliwie czekasz na słowa „A co Ty byś chciała dostać?”. W tym momencie ważny jest dobór słów. Pamiętaj, że najlepiej zapamiętywane są słowa na końcu i na początku wywodu, więc nie zaczynaj i nie kończ frazą: „Ja mam wszystko, nic nie chcę, naprawdę”. Zamiast tego zastosuj: „Podobają mi się te perfumy, ale nie wiem, czy na nie zasłużyłam…”. Oczywiście, że zasłużyłaś – byłaś bardzo grzeczną dziewczynką, a jeśli byłaś niegrzeczna – to jeszcze lepiej!

Elfy – czyli pomocnicy

Każdy Święty Mikołaj, Gwiazdor czy Dziadek Mróz ma swoich pomocników, którzy wyręczają go w trudnych sytuacjach, takich jak wybór idealnego prezentu dla kobiety życia. W tym przypadku okazuje się, że dobrze mieć poprawne stosunki z kimś, kto jest bliski Twemu wybrankowi: jego siostrą, koleżanką z pracy, czy najlepszym przyjacielem. „Gdyby Robert pytał, co chcę na Gwiazdkę, to powiedz mu, że zawsze marzyłam o…”.
Jeśli pomocnik jest bystry, wykorzysta tą aluzję dla Waszego dobra. Ale mogą też wyjść na jaw złe stosunki łączące Ciebie i pomocnika, a pod choinką, zamiast brylantowych kolczyków znajdziesz szybkowar i wytłumaczenie: „Moja siostra powiedziała mi, że o tym marzysz…”

Magia sieci

Portale społecznościowe w dzisiejszych czasach spełniają wiele zadań i w wielu sprawach nas wyręczają. Upewnij się, że na pewno Twój wybranek ma Cię w „swoich znajomych”, a na własnym profilu „wywieś” listę marzeń. Na pewno zainteresuje go link do sklepu, przewijający się systematycznie. Łatwiejszym sposobem jest po prostu opublikowanie tzw, „Wish list”, czyli konkretnych produktów w konkretnych sklepach. Likwiduje to trochę świątecznej magii, ale cóż: cel uświęca środki.

d3bbrxd

Łopatologicznie

Jeśli ta rada przewija się przez portal askmen.com (wyrocznia tego, co męskie) to musi być skuteczna, a na pewno zadziała w krańcowych przypadkach. Sposób jest prosty: kupujesz sześciopak piwa i na każdej puszce lub butelce przyklejasz w miejscu naklejki, zdjęcie swego wymarzonego prezentu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że On zauważy choć jedno zdjęcie, jeśli mecz nie będzie ciekawy.

Jak z horrorów

Pamiętasz bardzo popularny swego czasu film: „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata?”. Była tam scena, w której szaleniec-zabójca wypisywał komunikaty dla swych ofiar na lustrach. Ofiara szła pod prysznic, a na zaparowanej tafli pojawiała się informacja o jej rychłym zgonie. Teraz, zamiast zawiadomienia o śmierci, możesz wypisać na lustrze listę życzeń gwiazdkowych. Opłaca się mieć duże lustro w łazience.

Muzycznie - podprogowo

Przed świętami większość stacji radiowych do znudzenia puszcza szlagier Mariah Carrey pt. „All I want for Chrstmas is you”. Królowa Mariah robi krecią robotę wszystkim panom, którzy podprogowo dostają informację, że ukochanej kobiecie wystarczy obecność ukochanego pod choinką. Nikt nie wiedział tyle o zakupach, co Marylin Monroe. W piosence: „Santa Baby”, informuje, że gwiazdkowe sprawunki powinno się robić u Tiffany’ego, a w „Diamonds” daje wyraźne wskazówki, o jakie prezenty chodzi. Zrób nowy soundtrack świąteczny i puszczaj do znudzenia.

d3bbrxd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bbrxd