Trwa ładowanie...
d10kk6e
Megafon.pl
Gwiazdy

Matthew McConaughey z trudem przytył

Matthew McConaughey przyznał, że niełatwo było mu wrócić do wagi, którą zrzucił, chudnąc do roli w filmie "Dallas Buyers Club".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matthew McConaughey z trudem przytył
(AFP)
d10kk6e

Matthew McConaughey przyznał, że niełatwo było mu wrócić do wagi, którą zrzucił, chudnąc do roli w filmie "Dallas Buyers Club". W dramacie Jean-Marca Vallée aktor wcielił się w postać cierpiącego na AIDS Rona Woodruffa, któremu pozostał miesiąc życia i który próbuje ratować się nielegalnymi lekami. Aby wyglądać wiarygodnie, McConaughey schudł ponad 20 kilogramów. Trudniejsze jednak od zrzucenia wagi, okazało się jej odzyskanie.

- Odzyskałem jakieś 20 kilo - opowiada gwiazdor. - Było to trudniejsze niż się wydaje. Oczywiście przyjemniejsze niż chudnięcie, ale też niełatwe. Po pierwszym dużym posiłku, ciało przypomina ci, że przez ostatni czas ważyłeś niezbyt dużo i chce się pozbyć nadmiaru. Trzeba to robić stopniowo, to jak maraton.

McConaughey ostatnio zagrał w serialu "Detektyw" u boku Woody'ego Harrelsona. W Polsce serial zadebiutuje już 13 stycznia - na antenie HBO.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Matthew McConaughey odchudza się z Tomem Hanksem*

* Matthew McConaughey nie celuje w Oscara*

* Matthew McConaughey przesadził z odchudzaniem - wszystko dla roli*

d10kk6e

Podziel się opinią

Share

d10kk6e

d10kk6e