Trwa ładowanie...
Megafon.pl
matthew mcconaughey
08-01-2014 17:45

Matthew McConaughey z trudem przytył

Matthew McConaughey przyznał, że niełatwo było mu wrócić do wagi, którą zrzucił, chudnąc do roli w filmie "Dallas Buyers Club".

Matthew McConaughey z trudem przytyłŹródło: AFP
d3f06ci
d3f06ci

Matthew McConaughey przyznał, że niełatwo było mu wrócić do wagi, którą zrzucił, chudnąc do roli w filmie "Dallas Buyers Club". W dramacie Jean-Marca Vallée aktor wcielił się w postać cierpiącego na AIDS Rona Woodruffa, któremu pozostał miesiąc życia i który próbuje ratować się nielegalnymi lekami. Aby wyglądać wiarygodnie, McConaughey schudł ponad 20 kilogramów. Trudniejsze jednak od zrzucenia wagi, okazało się jej odzyskanie.

- Odzyskałem jakieś 20 kilo - opowiada gwiazdor. - Było to trudniejsze niż się wydaje. Oczywiście przyjemniejsze niż chudnięcie, ale też niełatwe. Po pierwszym dużym posiłku, ciało przypomina ci, że przez ostatni czas ważyłeś niezbyt dużo i chce się pozbyć nadmiaru. Trzeba to robić stopniowo, to jak maraton.

McConaughey ostatnio zagrał w serialu "Detektyw" u boku Woody'ego Harrelsona. W Polsce serial zadebiutuje już 13 stycznia - na antenie HBO.

(Megafon.pl/ma)

d3f06ci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f06ci