GwiazdyMiley Cyrus na okładce "Paper"

Miley Cyrus na okładce "Paper"

Miley Cyrus na okładce "Paper"

09.06.2015 10:46, aktual.: 09.06.2015 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorosła i niegrzeczna "Hannah Montana" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Kolejny raz zaszalała ze swoim wizerunkiem, pozując dla magazynu "Paper". Tym razem można podziwiać Miley Cyrus nagą, umorusana błotem, obejmującą swoją świnkę o wdzięcznym imieniu Bubba Sue

Dorosła i niegrzeczna "Hannah Montana" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Kolejny raz zaszalała ze swoim wizerunkiem, pozując dla magazynu "Paper". Tym razem można podziwiać Miley Cyrus nagą, umorusana błotem, obejmującą swoją świnkę o wdzięcznym imieniu Bubba Sue.

O zdjęciu wokalistki już zrobiło się głośno. 22-latka niedawno rozstała się z Patrickiem Schwarzeneggerem, ale jak przyznała w wywiadach, dojrzała do życia bez związku. Cyrus skupiła się za to na działalności charytatywnej. Okładka z Bubbą Sue to część kampanii na rzecz Happy Hippie Foundation. Fundacja ta pomaga m. in. osobom bezdomnym oraz transgenderycznej młodzieży.

Podobny rozgłos magazyn "Paper" zdobył w listopadzie zeszłego roku, gdy na okładce pojawiła się Kim Kardashian i jej obnażona pupa. Okładka ze świnką zapewne zbierze równie dużo pochwał, co słów miażdżącej krytyki.

(mtr), WP Kobieta

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)