GwiazdyPeter Mayhew powróci jako Chewbacca

Peter Mayhew powróci jako Chewbacca

Peter Mayhew powróci jako Chewbacca
Źródło zdjęć: © AKPA
09.04.2014 19:08, aktualizacja: 09.04.2014 22:20

Peter Mayhew zagra Chewbaccę w najnowszej części "Gwiezdnych wojen".

Peter Mayhew zagra Chewbaccę w najnowszej części "Gwiezdnych wojen". The Hollywood Reporter donosi, że Chewbacca powróci w "Star Wars: Episode VII", a w jego postać ponownie wcieli się Peter Mayhew. Aktor niedawno odwołał swą obecność na majowym zjeździe fanów "Gwiezdnych wojen", tłumacząc się pracą na planie. Dla wielu ta informacja jest potwierdzeniem plotek, że Mayhew miałby zagrać Chewbaccę w najnowszej części serii.

Przypomnijmy, że Chewbacca to dzielny wojownik i zdolny pilot-mechanik, przedstawiciel włochatej i dobrze wyrośniętej rasy Wookiee. Peter Mayhew wcielał się w tę postać od 1977 roku ("Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja").

Szczegóły "Star Wars: Episode VII" trzymane są cały czas w tajemnicy. Wciąż nie potwierdzono nazwisk aktorów, którzy pojawią się w obrazie. Media donoszą od paru miesięcy, że do swoich ról powrócą Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford oraz że czarnym charakterem miałby być Adam Driver, gwiazdor serialu "Girls", jednak nadal są to informacje nieoficjalne.

Akcja filmu ma rozegrać się 30 lat po wydarzeniach z szóstego epizodu, czyli filmu "Powrót Jedi" z 1983 roku.

Obraz "Star Wars: Episode VII" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl