Trwa ładowanie...
d4iwurc

Prawdziwe piękno NIE tkwi w perfekcji

Wszędzie bombardują nas wizerunki wychudzonych modelek i znanych matek, które w ciągu zaledwie kilku dni po ciąży wracają do figury sprzed roku. Jednak dwie fotografki postanowiły pokazać, czym jest prawdziwe piękno. Wzięły na tapetę świeżo upieczone matki. Z pozoru nieidealne kobiety promienieją dumą, trzymając w ramionach swoje dzieci.
Share
Prawdziwe piękno NIE tkwi w perfekcji
Źródło: Facebook.com
d4iwurc

Aimee i Jenna Hobbs z Kanady wyszły naprzeciw kobietom, których ciała zmieniły się po urodzeniu dzieci. Same są matkami, więc doskonale znają ich problemy oraz kompleksy. Społeczeństwo narzuca ogromną presję na wszystkie kobiety. Zwykliśmy obserwować celebrytki, które zaraz po urodzeniu prezentują idealne ciała na czerwonym dywanie. To jednak nie działa w ten sposób w normalnym życiu.

d4iwurc

Aimee i Jenna specjalizują się w fotografii dziecięcej oraz rodzinnej. Ze smutkiem zauważyły, że młode matki nie lubią oglądać się na zdjęciach. Często borykają się z dodatkowymi kilogramami, rozciągniętą po ciąży skórą, bliznami po cesarskim cięciu czy podkrążonymi oczami. Powszechnie uchodzi to za nieładne, nieestetyczne. Fotografki postanowiły nakłonić kobiety do zmiany sposobu myślenia. Zapragnęły ukazać na zdjęciach ich nieoczywiste piękno oraz zatrzymać ten niezapomniany dla każdej mamy moment. Takie kobiety nie powinny się ukrywać, lecz z dumą pozować wraz ze swoimi pociechami.

W projekcie ”A Mother’s Beauty” wzięło udział 14 kobiet-matek. Kanadyjki czerpały dużo radości z sesji zdjęciowych. Pozytywna atmosfera udzielała się również modelkom. Z początku zdenerwowane, szybko rozluźniały się przed obiektywem. Ich samoakceptacja rosła z minuty na minutę. W efekcie możemy podziwiać grupę pewnych siebie kobiet, które zrozumiały, że piękno ma wiele twarzy.

d4iwurc
d4iwurc

Podziel się opinią

Share
d4iwurc
d4iwurc