Trwa ładowanie...
d1muoyk

Moda i słodycze idą w parze. Sukienka z 10 tysięcy papierków po cukierkach

Rzeczy z odzysku to prawdziwy hit. Zwłaszcza, jeśli wykonamy je własnoręcznie, bo innowacyjność i kreatywność zawsze jest w cenie. Dowodem na to jest popularność Emily Seilhamer, która postanowiła wykonać sukienkę z papierków po cukierkach!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda i słodycze idą w parze. Sukienka z 10 tysięcy papierków po cukierkach
(Facebook.com)
d1muoyk

Jeśli chcesz stworzyć, uszyć, przerobić sukienkę, wybór tkanin dostępnych na rynku jest wprost nieograniczony, ale po co ograniczać się do zwykłej bawełny czy jedwabiu?

Młoda Amerykanka, Emily Seilhamer z Pensylwanii, swoją kreacją udowadnia, że w świecie mody nie ma żadnych granic. Dla większości ludzi papierki po cukierkach to zwykłe śmieci. Jednak Emily wykorzystała je jako materiał do uszycia sukienki. Do realizacji swojego "słodko-modowego" planu potrzebowała aż 10 tysięcy papierków. 24-latka zbierała je ponad 4 lata, a pomagali jej w tym rodzina i znajomi. Jednak sam pomysł to dopiero początek…

Przełożenie projektu ze sfery wyobraźni do rzeczywistości było nie lada wyzwaniem. Emily skrupulatnie posegregowała papierki według kolorów. Następnie prasowała każdy z osobna, by były odpowiednio gładkie. Łączyła papierki ze sobą za pomocą elastycznej nici tworząc łańcuchy. Efekt? Cukierkowe dzieło haute couture!

Jej suknia szybko stała się popularna w social mediach i z pewnością początek jej internetowej sławy, którą warto wykorzystać. Na jej Facebooku znajdziecie wiele projektów - oryginalne ozdoby, odnawione meble, nowe pomysły na stare i pozornie bezużyteczne przedmioty. Dziewczynie można pozazdrościć kreatywności. Niech będzie dla nas inspiracją!

d1muoyk

Podziel się opinią

Share
d1muoyk
d1muoyk