GwiazdySerial uratował budżet Robina Williamsa

Serial uratował budżet Robina Williamsa

Serial uratował budżet Robina Williamsa

16.09.2013 16:17, aktual.: 16.09.2013 21:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robin Williams podjął pracę w telewizji, aby zdobyć pieniądze na rachunki i spłacić byłą żonę.

Robin Williams podjął pracę w telewizji, aby zdobyć pieniądze na rachunki i spłacić byłą żonę. 62-letni aktor od niedawna występuje w serialu "The Crazy Ones" u boku Sarah Michelle Gellar.
- Idea stałej pracy była dość kusząca, bez wątpienia - przyznał Williams. - Miałem dwa inne wyjścia: jeździć po kraju z programem kabaretowym albo grać w małych, niezależnych filmach za minimalną stawkę.

- Te filmy są dobre, ale w większości przypadków nie znajdują nawet dystrybutora. Mam rachunki do opłacenia. Nie prowadzę już tak wystawnego życia, jak kiedyś, ale nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie. Sprzedaję nawet ranczo w Napa, bo już mnie na nie nie stać. Rozwód to kosztowna sprawa. Dziś moje relacje z byłymi żonami są dobre, a ja nie potrzebuję już tego luksusu, w którym pławiłem się w przeszłości.

Przypomnijmy, że w 2011 roku Williams ożenił się po raz trzeci z Susan Schneider.

W serialu "The Crazy Ones" Robin Williams wciela się w postać Simona Robertsa, genialnego i ekscentrycznego szefa agencji reklamowej, który pracuje z własną córką Sydney (Sarah Michelle Gellar). 26 września stacja CBS wyemituje odcinek pilotażowy.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)