Trudno ją rozpoznać. Na planie teledysku wyglądała jak nie z tej ziemi
20 maja ukazał się teledysk do piosenki "Nie żałuję", którą wykonuje duet Dody i Smolastego. Trzeba przyznać, że piosenkarka jak zwykle zrealizowała swoją szaloną wizję i wcieliła się w postać zniewolonej kosmitki. Na zdjęciach z planu, które wrzuciła do sieci, trudno ją rozpoznać.