ycipk-3mrtn8
Megafon.pl
Gwiazdy

Tom Hardy w XIX wieku

Tom Hardy zagra główną rolę w nowym miniserialu stacji BBC, "Taboo".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hardy w XIX wieku
(AFP)
ycipk-3mrtn8

Tom Hardy zagra główną rolę w nowym miniserialu stacji BBC, "Taboo". Akcja liczącego osiem odcinków cyklu rozegra się w roku 1813. Głównym bohaterem będzie James Keziah Delaney (Hardy), poszukiwacz przygód, który wraca do domu z Afryki z jedenastoma diamentami, szukając zemsty po śmierci swojego ojca. James nie zgadza się na sprzedaż rodzinnej firmy Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, lecz postanawia otworzyć własne handlowe imperium.

Wkrótce odkrywa, że znalazł się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma walczącymi krajami - Wielką Brytanią i Ameryką.

Autorem scenariusza jest Steven Knight, który ma już na koncie jeden wspólny projekt z Tomem Hardym - film "Locke". Knight jest także scenarzystą serialu "Peaky Blinders", do którego obsady właśnie dołączył Hardy.

ycipk-3mrtn8

- James Delaney to bohater pełen wad - zdradza Knight. - Jego największym problemem będzie walka z Brytyjską Kompanią Wschodnioindyjską, która w tamtych czasach była odpowiednikiem CIA, NSA i największej, najbardziej bezwzględnej międzynarodowej korporacji na świecie.

Produkcją zajmie się Ridley Scott.

Dorobek Toma Hardy'ego zamyka wspomniany thriller "Locke".

(Megafon.pl/ma)

ycipk-3mrtn8

POLECAMY:

* Tom Hardy wciąż normalny*

* Tom Hardy żyje w strachu*

* Jonathan Rhys Meyers wykończony scenami seksu*

ycipk-3mrtn8
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mrtn8

ycipk-3mrtn8
ycipk-3mrtn8