GwiazdyUciekający pan młody

Uciekający pan młody

Uciekający pan młody
Źródło zdjęć: © AKPA

11.02.2009 13:22, aktual.: 11.02.2009 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mają powodzenie, ale brak im ochoty na ślub. Piotr Adamczyk jeszcze do tego nie dojrzał, Paweł Deląg i Mateusz Damięcki nie chcą rezygnować z wolności, a Borys Szyc z balangowania. Kuba Wojewódzki to zatwardziały kawaler. Do twarzy im w roli „wiecznego chłopca”.

PIĘKNI W POJEDYNKĘ

Uciekający Pan Młody Mają powodzenie, ale brak im ochoty na ślub. Piotr Adamczyk jeszcze do tego nie dojrzał, Paweł Deląg i Mateusz Damięcki nie chcą rezygnować z wolności, a Borys Szyc z balangowania. Kuba Wojewódzki to zatwardziały kawaler. Do twarzy im w roli „wiecznego chłopca”.

Wyciągnięty podkoszulek, sprane dżinsy i wyżelowane włosy w zestawieniu z luzackimi okrzykami i wierceniem się na kanapie, na której przyjmuje zaproszonych gości, nie pozwalają się domyślić, że w tym roku Kuba Wojewódzki skończy 46 lat. Jego rówieśnicy są już dziadkami. On jednak, zajęty karierą, nawet nie myśli o ojcostwie. Może najbliżej był tego, gdy związał się na dłużej z Anną Muchą. Ale kiedy aktorce zamarzyła się biała suknia z welonem, dał nogę. Ich związek skończył się spektakularnym rozstaniem. Bulwarówki donosiły, że Ania miała dosyć życia u boku wiecznego chłopca, dla którego dobra zabawa jest ważniejsza niż wspólne zakupy czy mycie naczyń. Kuba jednak nie nosił urazy i niedługo po rozstaniu zaprosił byłą narzeczoną do swojego show. Twierdził, że jest z niej bardzo dumny, bo Ania, prowadząc Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nie miała oporów przed publicznym stwierdzeniem, iż niektóre z naszych rodzimych produkcji są zwykłymi gniotami. Teraz Wojewódzki widywany jest z atrakcyjnymi
kobietami, które jak meteory przelatują przez jego życie. Towarzyszą mu na imprezach i choć ich nazwiska pojawiają się raz po raz w brukowej prasie, najwyraźniej szybko się nimi nudzi.

POLECAMY

– Życie wciąż mnie pogania, więc przy takiej prędkości nie mam czasu na spokojny dom. Ale to tylko pewien etap, zbliżam się do momentu, kiedy znudzi mi się ta Formuła 1. Już zauważam, że poprzez różne doświadczenia obrastam czymś, co podoba się kobietom, zaczynają widzieć we mnie dobrze rokujący materiał na męża. No cóż, będę się starał. Chciałbym być ojcem. To naturalne, że ludzie w końcu łączą się w pary – powiedział w wywiadzie.

Chociaż chęć posiadania potomka nie zawsze idzie w parze z myślą o założeniu rodziny, w przypadku Borysa Szyca i Pawła Deląga fakt pojawienia się dzieci niczego nie zmienił. Nie ożenili się z ich matkami i są raczej niedzielnymi ojcami.

Borys Szyc znany jest nie tylko ze swoich ról, ale i z imprezowego charakteru. Często bywa w warszawskich klubach, nie stroni ani od alkoholu, ani od towarzystwa pięknych kobiet. Jest duszą towarzystwa. Jego znajomi mówią, że potrafi rozkręcić nawet najgorzej zapowiadającą się balangę. Sam aktor przyznaje, że tak było od najmłodszych lat. Już na szkolnych dyskotekach w samym środku kółka popisywał się, tańcząc jak Michael Jackson. Dziś Borys ma 30 lat i trzyletnią córkę. Aktor przyznaje, że Sonia stała się największą miłością jego życia, ale…

– Mam wrażenie, że jestem jakoś rozdwojony, i mam nadzieję, że to nie jest objaw choroby. Nadziałam, nahasam, narobię rzeczy lepszych, gorszych, głupich i mądrych, a później siedzę spokojnie, patrzę na to i myślę, że zrobił to ktoś inny, nie ja prawdziwy. Może nawet bardziej lubię tego spokojnego – powiedział w wywiadzie, a za chwilę z rozbrajającą szczerością dodał. – Zdaję sobie świetnie sprawę z tego, że jestem leniwym, egocentrycznym, nerwowym partnerem.

POLECAMY

– Nie znoszę sytuacji, w których ludzie na sobie wiszą. Albo mówią: „Jak cię nie ma, świat się wali. Nie daję sobie bez ciebie rady”. Nie chcę niewolniczego związku – mówi aktor, który związał się niedawno z francuską aktorką Marie Monte. Z roli wiecznego chłopca najwyraźniej nie chce zrezygnować również Mateusz Damięcki. Aby skontaktować się z nim, należy najpierw zadzwonić do jego mamy. Ona wyznacza terminy wywiadów. Z nią producenci negocjują umowy Mateusza, bo sam aktor woli zajmować się sprawami wyłącznie artystycznymi.

— Matka jest moim agentem i to najwygodniejsza rzecz na świecie – przyznaje. W kwestiach zawodowych aktor zawsze dochodzi z mamą do konsensusu. – Zdarza się, że podczas tych rozmów tracę zimną krew. Ale wtedy mama wkracza ze swoim profesjonalizmem i łagodzi sytuację. Naprawdę mi imponuje – śmieje się Mateusz, który nie wyobraża sobie, by mógł się radzić kogoś innego w sprawach zawodowych. Inaczej jest w kwestiach damsko-męskich.

– No nie, mam 27 lat i te problemy staram się rozwikływać już od dawna sam – mówi Damięcki, który na forach internetowych wymieniany jest jako jeden z najprzystojniejszych aktorów i jedna z najlepszych partii w kraju. Jak na razie żadnej z widywanych z nim dziewczyn nie udało się doprowadzić go do ołtarza.

Współcześni kawalerowie coraz rzadziej myślą o terminach, obrączkach i związanym z tym zamieszaniu. A może to wynika z postawy kobiet? Tak twierdzi zatwardziały kawaler Hollywoodu Al Pacino.
– Mam dzieci. Mieszkałem z kobietami, z którymi te dzieci mam. Byłem też w innych długoterminowych związkach. Ale kobiety, z którymi się wiązałem, nigdy nie zmuszały mnie do tego, abym się z nimi ożenił – oświadczył aktor. Czyżby więc, by usidlić wiecznych chłopców, trzeba ich siłą zaciągnąć do ołtarza i jeszcze przytrzymać, by zdążyli wypowiedzieć sakramentalną formułkę?

POLECAMY

IDEALNY FACET?

Wydanie internetowe

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także