Wojewódzki uczcił jej pamięć. Zdanie, które napisał, wyciska łzy
5 października mija dziewięć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka miała wielu przyjaciół w branży. Jednym z nich był Kuba Wojewódzki, który na Instagramie postanowił uczcić jej pamięć. Jego słowa mogą łamać serce.