Trwa ładowanie...
d1qboiy

Udajemy orgazm, bo boimy się zdrady

Dlaczego kobiety udają orgazm? Ponieważ boją się, że inaczej ich mężczyźni zaczną je zdradzać. Tak przynajmniej wynika z badań amerykańskich naukowców z Columbia University.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Udajemy orgazm, bo boimy się zdrady
(Thinkstockphotos)
d1qboiy

Dlaczego kobiety udają orgazm? Ponieważ boją się, że inaczej ich mężczyźni zaczną je zdradzać. Co ciekawe, paniom, które postanowiły nabierać partnerów, że osiągnęły satysfakcję seksualną, lepiej udawało się utrzymanie związku. A wszystko to wiadomo dzięki amerykańskim naukowcom z Columbia University, którzy zainteresowali się tym zagadnieniem.

Przeprowadzili oni ankietę wśród 453 heteroseksualnych kobiet w wieku od 18 do 46 lat, które znajdowały się od minimum 6 miesięcy w związku, który uznawały za poważny. Ponad połowa z nich (dokładnie 53,9 procent) przyznała się do tego, że udaje orgazm podczas seksu z partnerem. Jest jednak i ciemna strona tego procederu. Kobiety, które udawały, że szczytują, częściej zaczynały podejrzewać partnera o zdradę...

Tak, wiemy, to bardzo zagmatwane. Ale takie właśnie bywają związki.

d1qboiy

Dodajmy tylko na koniec, że panie przyznały się także do innych sposobów na utrzymanie przy sobie mężczyzny. Oprócz udawania satysfakcji podczas stosunku wymieniły także dbałość o strój, śledzenie partnera i konfrontację z potencjalną rywalką, która wyraźnie wykazuje zainteresowanie naszym mężczyzną.

„The Telegraph”/ma

POLECAMY:

* W pogoni za orgazmem*

* Dlaczego mężczyźni udają orgazm?*

* Raport: Polacy zadowoleni ze swego życia seksualnego**
<br **Udając wielkie "O"
*

Multiorgazmiczna para

d1qboiy

Podziel się opinią

Share

d1qboiy

d1qboiy