"Jestem śmiertelnie chory". Tak mówi o uzależnieniu
Michał Koterski od lat otwarcie opowiada o swojej walce z uzależnieniem. Aktor nie ukrywa, że przez alkohol i narkotyki stracił wszystko. Dziś jest trzeźwy od 12 lat. - Byłem śmiertelnie i nadal jestem śmiertelnie chorym człowiekiem, o czym muszę pamiętać. Chorym na chorobę uzależnienia. Na to ludzie umierają i to jest podstawowym problemem, że ludzie to bagatelizują - powiedział.