GwiazdyVinnie Jones też ma raka skóry

Vinnie Jones też ma raka skóry

Vinnie Jones też ma raka skóry
Źródło zdjęć: © AFP

26.11.2013 19:19, aktual.: 26.11.2013 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Vinnie Jones i jego żona walczą z rakiem skóry.

Vinnie Jones i jego żona walczą z rakiem skóry. Kilka dni temu media obiegła informacja, że w skórze Hugh Jackmana wykryto komórki rakowe. Dziś inny aktor, Vinnie Jones, wyznał, że zarówno on, jak i jego żona, Tanya, także walczą z chorobą.
- Nikt nie chce słyszeć słowa "rak" padającego z ust lekarza - przyznał Jones. - Ono potrafi naprawdę wystraszyć.

- Jakiś czas temu wyczułem mały guzek pod okiem. Myślałem, że to jakaś krostka albo mała brodawka...

- Kiedy lekarz powiedział, że mam raka skóry, od razu pomyślałem: "Ile czasu mi zostało?". Potem przez głowę przeleciały miliony myśli. Od razu poddałem się zabiegom. Do tej pory udało się wyciąć trzy fragmenty tej zmiany, ale cały czas boję się, że rak pojawi się też w innym miejscu. Stawiałem w życiu czoła wielu trudnym sytuacjom, biłem się z największymi twardzielami, ale ta choroba zwaliła mnie z nóg. Psychicznie. Moja żona, Tanya, także walczy z rakiem skóry. 26 lat temu miała przeszczep serca, przyjmowała potem dużo leków. Dziś lekarze twierdzą, że rak jest u niej skutkiem ubocznym brania tych leków. Wydaje mi się, że jeśli o te sprawy chodzi, kobiety są silniejsze. Nagle to ona stała się opiekunką, a ja tym, który potrzebuje wsparcia.

Vinnie Jones ma na koncie role w przebojach "Przekręt", "Porachunki" i "X-Men: Ostatni bastion". Ostatnio aktor wystąpił u boku Sylvestra Stallone i Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Escape Plan".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także