Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Gwiazdy

Vinnie Jones też ma raka skóry

Vinnie Jones i jego żona walczą z rakiem skóry.
Share
Vinnie Jones też ma raka skóry
Źródło: AFP
d2bkovt

Vinnie Jones i jego żona walczą z rakiem skóry. Kilka dni temu media obiegła informacja, że w skórze Hugh Jackmana wykryto komórki rakowe. Dziś inny aktor, Vinnie Jones, wyznał, że zarówno on, jak i jego żona, Tanya, także walczą z chorobą.
- Nikt nie chce słyszeć słowa "rak" padającego z ust lekarza - przyznał Jones. - Ono potrafi naprawdę wystraszyć.

- Jakiś czas temu wyczułem mały guzek pod okiem. Myślałem, że to jakaś krostka albo mała brodawka...

- Kiedy lekarz powiedział, że mam raka skóry, od razu pomyślałem: "Ile czasu mi zostało?". Potem przez głowę przeleciały miliony myśli. Od razu poddałem się zabiegom. Do tej pory udało się wyciąć trzy fragmenty tej zmiany, ale cały czas boję się, że rak pojawi się też w innym miejscu. Stawiałem w życiu czoła wielu trudnym sytuacjom, biłem się z największymi twardzielami, ale ta choroba zwaliła mnie z nóg. Psychicznie. Moja żona, Tanya, także walczy z rakiem skóry. 26 lat temu miała przeszczep serca, przyjmowała potem dużo leków. Dziś lekarze twierdzą, że rak jest u niej skutkiem ubocznym brania tych leków. Wydaje mi się, że jeśli o te sprawy chodzi, kobiety są silniejsze. Nagle to ona stała się opiekunką, a ja tym, który potrzebuje wsparcia.

Vinnie Jones ma na koncie role w przebojach "Przekręt", "Porachunki" i "X-Men: Ostatni bastion". Ostatnio aktor wystąpił u boku Sylvestra Stallone i Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Escape Plan".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Rak skóry dopadł Hugh Jackmana*

* Kiedy pieprzyki zwiastują czerniaka?*

* Rak skóry dotyka coraz młodsze kobiety*

d2bkovt

Podziel się opinią

Share
d2bkovt
d2bkovt