"Coś ty zrobił?". Ewa Bem nie może pogodzić się ze śmiercią męża
Ewa Bem w nowym wywiadzie opowiedziała o żałobie, chorobie i trudnych przygotowaniach do pierwszych świąt bez ukochanego męża. - Mam jego portret na ścianie. Rano się z nim witam, tak jak z Pamelą. Mówię do nich z wielką miłością. Ale bywa, że podchodzę i mówię z wyrzutem: "Coś ty zrobił, Dżindżi? Dlaczego mnie zostawiłeś?". A zaraz potem głaszczę jego portret. Płaczę krótko, ale do dna - wyznała.
Dominika Pająk