Trwa ładowanie...
d1k7gav
Megafon.pl
Ludzie

Idris Elba popularniejszy jako DJ

Idris Elba przyznał, że więcej rozgłosu zyskuje za sprawą swej muzycznej działalności niż aktorskich poczynań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Idris Elba popularniejszy jako DJ
(AFP)
d1k7gav

Idris Elba przyznał, że więcej rozgłosu zyskuje za sprawą swej muzycznej działalności niż aktorskich poczynań. Anglik znany m.in. z serialu "Luther" regularnie występuje jako DJ (m.in. w londyńskim klubie Love & Liquor) i tworzy muzykę pod pseudonimem Driis, a ostatnio też jako 7Wallace. Ponadto ma na koncie współpracę z Jayem Z czy Macy Gray, a także występy w klipach Busty Rhymesa i Mumford and Sons.

- Nadal otrzymuję propozycje, by grać imprezy dla sław - wyjaśnia gwiazdor. - Nie do końca mi to odpowiada, bo jestem aktorem, który bawi się w DJ-kę, a nie na odwrót. Poza tym, choć mam swój styl i ludzie słyszeli, że mam do tego smykałkę, nie do końca wiedzą, czego się po moich setach spodziewać. Zresztą, ja bardzo szybko dostosowuję się do uczestników imprez, które prowadzę.

Aktor przyznał jednak, że lubi występy, gdyż dostarczają mu wielkich emocji.
- Mam motyle w brzuchu, kiedy stoję przed 6 tysiącami ludzi - tłumaczy. - Żadne aktorskie umiejętności tu się nie przydają, musisz mieć instynkt, umieć reagować i czytać publiczność. Czegoś takiego nie doświadczysz na planie.

d1k7gav

Na dużym ekranie Elbę ostatnio można było podziwiać w obrazie "Pacific Rim".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Fabryka samochodów zmieniła życie Idrisa Elby*

d1k7gav

* Idris Elba nie umie po amerykańsku*

* Idris Elba nie będzie pierwszym czarnym Bondem*

Podziel się opinią

Share

d1k7gav

d1k7gav
d1k7gav