ModaJak poprawić urodę przed ślubem?

Jak poprawić urodę przed ślubem?

Jak poprawić urodę przed ślubem?

13.06.2012 21:08, aktual.: 14.06.2012 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli w ramach postanowień - czy to noworocznych czy też przedślubnych - chcesz poprawić urodę i popracować nad wyglądem, sprawdź, jak to zrobić z głową, by efekty były dobre i by zmian nie przypłacić zdrowiem. Oto zatem lista potencjalnych zadań do wykonania wraz z ostrzeżeniem, na co zwrócić uwagę.

Jeśli w ramach postanowień - czy to noworocznych czy też przedślubnych - chcesz poprawić urodę i popracować nad wyglądem, sprawdź, jak to zrobić z głową, by efekty były dobre i by zmian nie przypłacić zdrowiem. Oto zatem lista potencjalnych zadań do wykonania wraz z ostrzeżeniem, na co zwrócić uwagę.

Dieta. Wiele narzeczonych pragnie do dnia ślubu schudnąć. Zbliżający się wielki dzień jest dla nich silną motywacją, jakiej wcześniej nie znajdowały, dlatego potrafią dać z siebie naprawdę wiele. Czasem za wiele. Dieta przed ślubem powinna być jednak rozsądna - nie warto się głodzić, bo wtedy pojawiają się marzenia o najedzeniu się zaraz po ślubie, a przecież najlepiej, by ładna figura z dnia ślubu utrzymała się i po ślubie. Aby zatem dieta przedślubna była skuteczna i dobra, najważniejsze jest wypracowanie w sobie dobrych nawyków, nauczenie się odpowiedniego odżywiania, a przede wszystkim odmawiania sobie zbędnego pożywienia.

Czas więc ukrócić spożycie słodyczy i przegryzanie między posiłkami, czas nauczyć się więcej ruszać i jeść normalne posiłki - śniadanie, obiad i kolację. Mówiąc bowiem najprościej: nie ma niczego tajemniczego w ładnej figurze - kto je normalnie, normalnie też wygląda.

Uroda. Wśród przedślubnych planów znajduje się również często zadanie poprawienia urody - przede wszystkim włosów, cery i zębów. Jest już wiele preparatów i kosmetyków, które pozwalają sobie poradzić z problemami z urodą. Warto pamiętać, by jak najmniej szkodzić urodzie, bo wtedy łatwiej o piękny wygląd. Zamiast więc włosy farbować, lepiej poszukać szamponów je nabłyszczających i odżywiających; a zamiast leczyć problemy z cerą - unikać kosmetyków zawierających substancje podrażniające i stosować suplementy diety, które poprawiają wygląd cery.

Należy także uważać ze środkami do wybielania zębów w domu - zawierają one bardzo silne substancje ścierające - można poważnie uszkodzić zęby i odsłonić ich szyjki, co nie tylko zniszczy zęby, ale też spowoduje silny ból i podrażni dziąsła. Najlepiej zatem poprosić o pomoc i o poradę zaufanego dentystę, który pomoże poprawić wygląd bez uszczerbku dla zdrowia.

Zdrowie. Niektóre wady wyglądu wiążą się ze złym stanem zdrowia - o problemach świadczą podkrążone oczy, kłopoty ze snem, szybkie męczenie się, czy problem z figurą. I czasem, by poprawić urodę, trzeba najpierw poprawić zdrowie. Można spróbować najpierw samodzielnie poprawić kondycję - wcześniej chodzić spać i lepiej się wysypiać, by nie mieć podkrążonych oczu, zdrowiej jeść, by nie mieć problemów z trawieniem i podejmować wysiłek fizyczny, by nie tyć i nie mieć problemów z poruszaniem się, czy nawet z sercem.

Jeśli jednak problemy nie ustępują, warto zasięgnąć rady lekarza, może nawet zrobić kilka badań, by wyeliminować chorobę lub by ją odnaleźć i wyleczyć. Być pięknym i zdrowym to na pewno dobre postanowienia na nowy rok, czy nową drogę życia. Ale najlepsze postanowienie to - rzecz jasna - by być po prostu dobrym.

(bb)

Więcej na temat ślubu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)