GwiazdyJared Leto przestał jeść

Jared Leto przestał jeść

Jared Leto przestał jeść
Źródło zdjęć: © AP

18.03.2013 21:26, aktual.: 18.03.2013 22:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jared Leto przyznaje, iż przestał jeść, aby schudnąć do roli w filmie "Dallas Buyer's Club". Gwiazdor wciela się w obrazie w ekscentrycznego transwestytę zakażonego HIV.

Jared Leto przyznaje, iż przestał jeść, aby schudnąć do roli w filmie "Dallas Buyer's Club". Gwiazdor wciela się w obrazie w ekscentrycznego transwestytę zakażonego HIV, który przyjaźni się z głównym bohaterem (Matthew McConaughey), elektrykiem desperacko walczącym z AIDS. Dla roli aktor wydepilował sobie brwi, zmienił fryzurę. Przede wszystkim zaś znacznie stracił na wadze.

- Ważyłem około 52 kilogramów. Po prostu nie jadłem. Albo jadłem bardzo mało - mówi Leto. - Już wcześniej robiłem takie rzeczy z wagą, ale tym razem było inaczej. Myślę, że ta rola wymagała takiego poświęcenia. To wpływało na to, jak chodzę, mówię, jak się czuję. Straciwszy tyle kilogramów, zaczynasz czuć swoją kruchość, delikatność. Tracisz poczucie bezpieczeństwa.

Stan Leto zaniepokoił jego znajomych. - To nie jest najfajniejsza rzecz do oglądania - mówi gwiazdor. - Gdy wpada się na ludzi, którzy nie wiedzą, co robisz, że to dla filmu, sądzą, że jesteś chory.

Leto, tak jak i Matthew McConaughey, który również poddał się restrykcyjnej diecie ze względu na swoją kreację, wraca już do swojej normalnej wagi i formy.

Film "Dallas Buyer's Club" wyreżyserował Jean-Marc Vallée ("Młoda Wiktoria") na podstawie scenariusza Craiga Bortena i Melisy Wallack. W obrazie gra także Jennifer Garner, która wciela się w lekarkę Eve Saks.

Aktorski dorobek Jareda Leto zamyka film "Mr. Nobody" z 2009 roku. Przypomnijmy, że artysta w ostatnich latach koncentrował się na śpiewaniu w swoim zespole 30 Seconds to Mars. Ostatnia pozycja w dyskografii kapeli to "This Is War" z grudnia 2009.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także