UrodaPrezenty pachnące uwodzeniem

Prezenty pachnące uwodzeniem

Prezenty pachnące uwodzeniem
Źródło zdjęć: © 123RF

06.02.2014 10:58, aktual.: 06.02.2014 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinnaś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej.

Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinnaś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej.

Pheromax jest określany, jako produkt klasy Hi-tech - gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów na poziomie 0,035 proc. Zawiera dwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon) oraz nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym, wzrasta spontaniczność, błyskotliwość, a także pewność siebie osoby go stosującej.

Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim

BTB woman to woń uwodzicielskiej kobiety. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że otoczenie postrzega Cię, jako osobę stanowczą i dominującą.

Jak działa BTB?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt i zainteresowanie innych ludzi.

BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ponieważ BTB poprawia kontakt i otwiera otoczenie, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania partnera.

Feromony The Edge Woman

The EDGE Woman to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98 proc.), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominująca, przebojowa i towarzyska, a przy tym nieporównywalnie śmielsza i pewna siebie.

Feromony The EDGE Woman wydobywają naturalne piękno kobiety, budząc pożądanie otaczających ją mężczyzn i zazdrość obserwujących kobiet.

The EDGE Woman posiada delikatny, kwiatowy zapach. Wysokie stężenie - 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE, obok naturalnego feromonu - Estratetraenolu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala aż na 220 pełnych aplikacji - wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Kosmetyki dostępne na stronie: feromony.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także