GwiazdyWokalista Interpol aktorem

Wokalista Interpol aktorem

Wokalista Interpol aktorem
Źródło zdjęć: © AFP
30.10.2012 13:56

Wokalista zespołu Interpol, Paul Banks, rozpoczął karierę aktorską.

Wokalista zespołu Interpol, Paul Banks, rozpoczął karierę aktorską.Piosenkarz przyjął rolę w filmie "Mine to Kill". Opowie on o Geoffreyu Kendle, dyrektorze artystycznym hipstreskiej agencji reklamowej na Manhattanie. Prowadzi on bardzo przyjemne życie, które zaburza jedynie poczucie wszechogarniającej nudy. Wszystko zmienia się wraz z przypadkowym poznaniem pewnej kobiety, ciemną nocą w Nowym Jorku. Spotkanie to uruchamia lawinę wydarzeń, które wybijają głównego bohatera z bezpiecznego i poukładanego życia.

Autorami scenariusza są Jeff Kinkle i James Kendi, finaliści Laboratorium Scenariuszowego festiwalu Sundance. Zdjęcia do filmu powstaną w przyszłym roku. Muzykę do obrazu napisze Mike Stroud z formacji Ratatat.

Paul Banks oprócz tego, iż rozpoczyna karierę w przemyśle filmowym, zapewnił, że obecnie pracuje również nad materiałem na nowy album zespołu Interpol. Ostatnia płyta, zatytułowana po prostu "Interpol", ukazała się w 2010 roku. Wówczas to z grupą pożegnał się basista Carlos Dengler. Co więcej, Banks w tym miesiącu wydał swoją drugą solową płytę.

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta